Wczytuję dane...

Special Aesthetics LUMI-GEL delikatny peeling enzymatyczny 200ml

SPECIAL AESTHETICS LUMI-GEL DELIKATNY PEELING ENZYMATYCZNY

dla każdego typu skóry LUMI-GEL Sensitive Peeling

 

Delikatny peeling enzymatyczny z papainą i bromeliną, do zabiegów gabinetowych, dla każdego typu skóry, także wrażliwej, skłonnej do podrażnień, z rozszerzonymi naczynkami, do aplikacji sonoforezą lub manualnie. Skóra jest wygładzona, przygotowana na przyjęcie substancji aktywnych. Papaina to enzym naturalnie występujący w owocach papai, zaś bromelina w owocach ananasa. Mają działanie rozluźniające połączenia między korneocytami i złuszczające wierzchnie warstwy naskórka.

 

Papaina - enzym pozyskiwany z miąższu niedojrzałych owoców papai. Ma działanie rozjaśniające i poprawiające koloryt skóry. Niweluje przebarwienia potrądzikowe i posłoneczne. Rozluźnia połączenia między korneocytami i złuszcza martwe komórki naskórka. Wygładza skórę i przygotowuje ją do przyjęcia składników aktywnych preparatów pielęgnacyjnych.

 

Bromelina - enzym występujący w miąższu ananasa. Ma działanie złuszczające i wygładzające skórę. Jest stosowana także do preparatów przeznaczonych dla cery wrażliwej, alergicznej i naczynkowej.

Uwaga : Nie dopuszczać do kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.

Polecamy w sklepie i hurtowni kosmetycznej Abant.pl
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...