Wczytuję dane...

Special Aesthetics Peelingujący LUMI-KREM enzymatyczny 150ml

SPECIAL AESTHETICS PEELINGUJĄCY LUMI-KREM ENZYMATYCZNY
dla skóry twarzy, pod oczami i powiek LUMI-CREAM Face & Eyelid Peeling

 

Enzymatyczny krem peelingujący dla skóry twarzy, pod oczami i powiek. Delikatnie i skutecznie wygładza, rozjaśnia, wyrównuje koloryt i redukuje plamy o różnej etiologii. Zawiera enzymy z papai, naturalne saponiny z mydlnicy, nawilżający i stymulujący keratynizację ekstrakt z rabarbaru oraz rozjaśniający ekstrakt z egzotycznej rośliny indyjskiej Punarnava. Przeznaczony dla każdego typu skóry, także wrażliwej.

 

Ekstrakt z papai - zawiera papainę, enzymy naturalnie występujące w owocach papai - rozluźniające połączenia między korneocytami i złuszczające martwe komórki naskórka. Wygładzają skórę i przygotowują ją do przyjęcia składników aktywnych preparatów pielęgnacyjnych.

 

Ekstrakt z Punarnava - indyjskiej endemicznej rośliny o właściwościach rozjaśniających, wyrównujących koloryt i redukujących plamy o różnej etiologii.

 

Ekstrakt z rabarbaru – ma działanie nawilżające i stymulujące keratynizację.

 

Ekstrakt z mydlnicy (Saponaria) - właściwości kosmetyczne mydlnicy wynikają z obecności saponin w jej składzie chemicznym. Ekstrakty z mydlnicy to naturalne detergenty (saponiny) o działaniu witalizującym. W zastosowaniach dla skóry tłustej, saponiny działają łagodnie oczyszczająco i udrażniająco, co pomaga w zwalczaniu nadmiernego wydzielania sebum.

Polecamy w sklepie i hurtowni kosmetycznej Abant.pl
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...