Wczytuję dane...
Lakier hybrydowy

Nowoczesny lakier hybrydowy CND Shellac z oferty sklepu i hurtowni kosmetycznej Abant.pl w Poznaniu.

Manicure hybrydowy to trend ostatnich lat, który nieustająco przyciąga kolejne kobiety. Technologia hybrydowa zapewnia trwałość nawet do kilku tygodni, gwarantując piękne, lśniące paznokcie, odporne na uszkodzenia i zadrapania.

Najważniejszymi zaletami stylizacji hybrydowej są jej stosunkowo niewielka ingerencja w płytkę paznokcia oraz to, że z łatwością można wykonać ją w domu.

Lakiery Hybrydowe marki
Shellac, to oryginalne produkty amerykańskiej firmy CND, które odnajdą Państwo w ofercie Abant.pl. Gwarantują one wysoką jakość w niskiej cenie.
Lakiery Schellac, to jedne z najlepszych lakierów do stylizacji paznokci metodą hybrydową. Zbierają znakomite recenzje od klientek, które wykonują zabiegi w domu i od tych, które zajmują się stylizacją paznokci na co dzień. Marka ta jest znana i polecana na całym świecie.Wielu profesjonalistów zaufało właśnie
CND, a to dzięki bogatej palecie kolorów, bardzo dużej odporności na ścieranie i wysokiej trwałości. Dzięki doskonałej elastyczności oraz kryciu lakiery z serii Shellac pozwalają na uzyskanie idealnego efektu.

Wśród naszych produktów znajdą Państwo również baza i top CND, która doskonale przykleja lakier, oraz utwardza paznokieć, a także top, który utrwala hybrydę i nadaje wspaniały efekt połysku.
Baza i top razem z lakierami od długiego czasu stanowią bestsellery w naszym sklepie.W sprzedaży zawsze oferujemy najnowsze kolekcje lakierów. 
Zaufaj jakości CND Shellac i sprawdź nasz asortyment!

Dodatkowo zapraszamy do naszej hurtowni kosmetycznej w Poznaniu, gdzie chętnie pomożemy Ci w doborze koloru i rodzaju lakieru.