Wczytuję dane...

CND Shellac | Lakiery

Lakiery CND Shellac - oferta sklepu kosmetycznego i hurtowni Abant.pl

CND Shellac - oryginalne lakiery hybrydowe do paznokci amerykańskiej firmy.

Wybierz z szerokiej gamy kolorów produktów CND Shellac - nowości, wyprzedaże, rabaty na lakiery hybrydowe z USA. Abant jest dystrybutorem marki CND od wielu lat i gwarantuje wysoką jakość produktów, które znajdują się w naszej ofercie. CND Shellac to jeden z najlepszych lakierów hybrydowych na rynku, także polskim, które można kupić za pośrednictwem naszego sklepu i hurtowni kosmetycznej.

Shellac zbiera doskonałe recenzje wśród klientek oraz osób, które zajmują się profesjonalną stylizacją paznokci - zarówno same lakiery hybrydowe Shellac, jak i baza i top CND to jeden z bestsellerów w naszym sklepie. Zawsze staramy się pomóc w doborze koloru i rodzaju lakieru, jeśli tylko odwiedzisz na sklep lub hurtownię kosmetyczną w Poznaniu.

Lakiery Shellac są oceniane przez manicurzystki oraz Panie, jako jeden z bezpiecznych lakierów, który można stosować bez obawy o uczulenie, które zdarza się przy tańszych lakierach. Shellac przdede wszystkim nie zawiera formaldechydów, toulenu i aldehydu mrówkowego. Na rynku jest sporo lakierów Shellac, które nie trzymają się panzokcia i spływają, ich cena jest niższa, nawet dużo, jednak działanie i zadowolenie będzie niskie.

Zawsze oferujemy w sprzedaży najnowsze kolekcje lakierów hybrydowych Shellac.

Poznaj zalety CND Shellac

Sortuj według:
Wyświetl po produktów