Wczytuję dane...
Hurtownia kosmetyczna Poznań

Hurtownia kosmetyczna Poznań, Wielkopolska (Leszno, Jarocin, Pleszew, Września, Gniezno, Ostrów Wielkopolski) - Abant.pl

Odwiedź nasz sklep internetowy lub salon przy ulicy Piastowskiej 18 w Poznaniu (Poznań - Rataje).

Zaopatrzeniem wielu salonów kosmetycznych często zajmują się sami właściciele. Oczywiście praktycznie każda firma zajmująca się produkcją kosmetyków zatrudnia przedstawicieli handlowych, których zadaniem jest odwiedzenie jak największej liczby salonów kosmetycznych oraz nakłonienie ich właścicieli do zakupu konkretnych produktów kosmetycznych, jednakże zwykle właściciele decydują się jedynie na przyjęcie kilku darmowych próbek.Zdecydowanie lepszą i bardziej korzystną dla nich opcją jest samodzielny zakup potrzebnych kosmetyków i akcesoriów kosmetycznych w dużych hurtowniach, takich jak nasza hurtownia kosmetyczna Poznań.

Hurtownia kosmetyków Wielkopolska, Poznań - dojazd do klienta! Zamówienia przez internet.

U nas każdy właściciel salonu kosmetycznego znajdzie właściwie wszystko, co jest mu potrzebne do prowadzenia działalności. W swojej ofercie mamy przede wszystkim większość kosmetyków dostępnych nie tylko na rynku polskim, ale również zagranicznym. Staramy się sprowadzać zza granicy najlepsze produkty kosmetyczne, które nie miały szansy dotrzeć jeszcze do polskich drogerii. Nasza hurtownia kosmetyków to także prawdziwa skarbnica wszelkiego rodzaju sprzętów i akcesoriów kosmetycznych.

Niezależnie od tego, czy chodzi o pędzle do makijażu, nożyczki do cięcia włosów, maszyny do depilacji woskiem czy też fotele kosmetyczne – wszystko to można znaleźć właśnie u nas. Ilość zgromadzonych w naszych magazynach artykułów sprawia, że właściciel salonu, który zdecydował się zrobić zakupy u nas, nie musi jeździć już nigdzie indziej by dokupić brakujące produkty.

Hurtownia Kosmetyków - w ofercie kosmetyki profesjonalne Bielenda Professional, lakiery hybrydowe CDN Shellac, CND Vinylux, lakiery do paznokci Kinetics, frezarki Hadewe, kosmetyki Farmona, AA Prestige, Apis, Payot, Gehwol.