Wczytuję dane...
Sklep kosmetyczny

Sklep kosmetyczny dla profesjonalistów | Abant.pl hurtownia kosmetyczna on-line

Sklep kosmetyczny kojarzony jest przede wszystkim z produktami do codziennej pielęgnacji ciała i twarzy, z kalierami do paznokci, produktami do makijażu, szamponami, kremami, maskami i wieloma innym produktami. To trochę taka drogeria, ale z kosmetykami. Jednak jeżeli spojrzymy na naszą misję, to odbieramy to zupełnie inaczej. Nasz sklep kosmetyczny to przede wszystkim szeroka oferta skierowana do profesjonalistów, ponieważ w naszym sklepie kosmetycznym macie możliwość zakupu wszystkiego co potrzebne jest do prowadzenia salonu lub gabinetu kosmetycznego. Oferujemy profesjonalne kosmetyki, które nie sa dostępne w półkach sklepowych, w popularnych drogeriach możecie znaleźć wyłącznie produkty detaliczne, które są innej nieco jakości i pojemności. Dodatkowo w sklepie kosmetycznym, który prowadzimy znajdziecie wszystko cio jest potrzebne do wykonywania zabiegów, niezależnie od tego czy prowadzicie mały, czy też dużu salon. Nawet jeśli tylko interesujesz się modą i makijażem, chcesz zmieniać swój look codziennie, to jest to propozycja dla Ciebie.

Zauważcie też, że w naszym sklepie kosmetycznym są także profesjonalne urządzenia kosmetyczne, jak frezarki do pedicure, lampy UV/LED do utwardzania lakierów hybrydowych oraz drukarki do paznokci. Jeśli wyposażasz gabinet, to masz możliwość zakupu w naszym sklepie, mebli kosmetycznych, łóżek do masażu, biurek kosmetycznych, lamp kosmetycznych.Dla bardziej wymagających oferujemy autoklaw, IPL.

Odwiedź nasz sklep kosmetyczny w Poznaniu lub zaproś naszego przedstawieciela do siebie - dojeżdżamy w Wielkopolsce. Zawsze możesz też zamówić w naszym sklepie on-line. Wysyłamy produkty od 300 zł na nasz koszt.