Wczytuję dane...

Farmona Professional

Kosmetyki profesjonalne Farmona | Sklep i hurtownia kosmetyczna Abant.pl

Wybierz z szerokiej oferty kosmetyków Farmona

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona ma w swojej ofercie ponad 450 kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów.  Nasz sklep i hurtownia oferuje kosmetyki profesjonalne Farmona  z  przeznaczeniem do gabinetów kosmetycznych oraz SPA & Wellness.

Kosmetyki Farmona z przeznaczeniem do zabiegów dla każdego typu skóry oraz typu pielęgnacji. Farmona zapewnia produkty do pilęgnacji twarzy, do pielęgnacji ciała i pielegnacji dłoni i stóp. Kosmetyki Farmona występują w dwóch liniach produktowych, które przeznaczone są do pielęgnacji domowej oraz pielęgnacji specjalistycznej. W ten sposób firma dba o dostosowanie oferty do klienta detalicznego i profesjonalnego.

Farmona od wielu lat należy do ścisłej grupy liderów na polskim rynku kosmetycznym, odbierając liczne nagrody i biorąc udział w prestiżowych targach. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku polskim, eksportowana do innych krajów. 

Nasza hurtownia kosmetyczna organizuje przy współpracy z wizażystkami Farmona pokazy dla kosmetyczek i Pań, które lubią piękno i dobre kosmetyki. Pokazy i szkolenia organizujemy w Poznaniu, w naszym salonie na os. Piastowskim 18.

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów