Wczytuję dane...
Lakier CND Shellac

CND Shellac - amerykańskie lakiery hybrydowe do paznokci.

Od kilku lat coraz większą popularnością cieszy się nowoczesny sposób malowania paznokci, znany bliżej jako system Shellac. Na czym tak naprawdę polega malowanie paznokci w ten sposób i czym różni się od dotychczas dostępnych i znanych sposobów nakładania lakieru na płytkę paznokcia?

Otóż jest to swego rodzaju połączenie lakieru do paznokci i żelu. Jak wiadomo, tradycyjne lakiery do paznokci nie utrzymują się na paznokciach zbyt długo, a odpryskujący lakier nie jest specjalnie estetyczny. Z drugiej strony bardziej inwazyjne sposoby ozdabiania paznokci szybko potrafią tak osłabić płytkę paznokci, że wiele tygodni, a nawet miesięcy może zająć doprowadzenie jej do dobrego stanu. Shellac zyskał ogromną popularność dzięki temu, że wykorzystuje zalety obu tych sposobów malowania paznokci, eliminując jednocześnie większość wad. Za jego pomocą nie przedłuża się ani nie dobudowuje w sztuczny sposób paznokcia – nakłada się go dokładnie tak samo jak lakier do paznokci. Z drugiej jednak strony jest bardzo trwały, podobnie jak żel. Jest bowiem utwardzany za pomocą specjalnej lampy emitującej promienie UV. Może utrzymać się na paznokciach nawet do 14 dni lub dłużej!, co na pewno będzie ogromną zaletą dla wszystkich zapracowanych kobiet. Jego usuwanie jest także niezwykle proste, gdyż polega na usunięciu lakieru za pomocą specjalnych wacików nasączonych acetonem, które są praktycznie nieinwazyjne.

Lakiery CND Shellac

Jest to ceniona na całym świecie marka lakierów hybrydowych. Lakiery Shellac to dobry wybór dla osób, które cenią sobię wysoką jakość produktów kosmetycznych. Abant - to możliwość zakupu oryginalnych produktów CND Shellac.

CND Shellac istnieje od 1979 roku, ma siedzibą w San Diego, CA, CND (Creative Nail Design, Inc.)  i jest światowym lider w dziedzinie profesjonalnych produktów i usług dla paznokci. Szczególnym produktem jest SHELLAC 14+ Day Nail Color Dostępny na Abant.pl