Wczytuję dane...
Victoria Vynn manicure

Victoria Vynn amerykańska marka produktów do stylizacji paznokci - lakiery do paznokci.

Poznaj ofertę lakierów Victoria Vynn w hurtowni i sklepie on-line Abant.pl - Poznań, WIelkopolska.

Amerykańska marka produktów do stylizacji paznokci Victoria Vynn. Daje bogate możliwości dekoracji, przygotowania własnych autorskich stylizacji lub wyjątkowych zdobień. Marka Victoria Vynn to jeden z liderów stylizacji, stale wykorzystujący najnowsze trendy modowe prosto z Nowego Jorku.

Oferta produktów marki Victoria Vynn w naszym sklepie i hurtowni to korzystne ceny i wysoka jakośc produktów! Produkty Victoria Vynn są coraz częśćiej stosowane przez profesjonalne gabinety, jak i manicurzystki, które prowadzą mobilne punkty manicure. Bogata paleta kolorów lakierów Victoria Vynn oraz akcesoria do manicure, które oferuje firma, pozwalają na przygotowanie ślicznych i unikalnych stylizacji. Klientki cenią lakiery Victoria Vynn za uniwersalność oraz trwałość. Warta zauważenia jest też cena lakierów hybrydowych tej marki, która jest b. dobra, szczególnie w stosunku do innych marek lakierów, które reklamowane są w telewizji. Nie musisz inwestować dużych pieniędzy, żeby Twoje paznokcie wyglądały pięknie i były modne. 

Gel polish system Victoria Vynn profesjonalne lakiery hybrydowe.

Naturalny i nowoczesny wygląd paznokci z zastosowaniem systemem Soak OFF. Łatwy do nakładania, podobnie jak zwykły lakier, a po nałożeniu -stylizacji, utwardzasz nowy look w lampie UV/LED, którą także możesz zakupić w naszym sklepie.