Wczytuję dane...
EAN: 5903240253432

Pasta cukrowa - Royx Pro - Ultra Soft - 850g

Miękka pasta cukrowa stworzona na bazie fruktozy, glukozy i tapioki. Przeznaczona głównie do depilacji dużych powierzchni ciała, nie wymaga podgrzewania. W niższych temperaturach oraz w klimatyzowanych pomieszczeniach, użyta na zimno, sprawdza się równie dobrze przy depilacji małych powierzchni ciała takich jak: pachy, bikini i okolice twarzy. Do depilacji głębokiego bikini zalecamy dodać do niej odrobinę pasty White Pearl. Jest bardzo plastyczna i długo zachowuje swoją konsystencję. W swym składzie nie zawiera kwasku cytrynowego.

Skład: glukoza, fruktoza, woda, tapioca starch.

Pasta Cukrowa ROYX PRO pielęgnuje i peelinguje- wraz z każdym oderwaniem pasty zrywany zostaje martwy naskórek sprawiając, że skóra po depilacji staje się gładka i delikatna. 

Pasta Cukrowa ROYX PRO jest bezlitosna dla każdego włoska. W przeciwieństwie do depilacji woskiem- włosy wyrywane są zgodnie z ich naturalnym kierunkiem wzrostu, co minimalizuje ryzyko wrastania oraz występowania podrażnień. 
Aplikację pasty cukrowej można powtarzać wielokrotnie w tym samym miejscu, dzięki czemu gwarantuje ona 100% dokładności. 
Ból związany z depilacją jest ograniczony do minimum! Jeśli raz spróbujesz depilacji cukrowej- nie będziesz chciała wracać do wosku!

Dla zapewnienia maksymalnej skuteczności, stworzyliśmy cztery rodzaje past cukrowych ROYX PRO, dla każdego typu włosów i skóry. Zachęcamy do zapoznania się z pełną gamą naszych produktów.  

 

Depilacja- czy może być przyjemna, bezpieczna i jednocześnie skuteczna? Z Pastą Cukrową ROYX PRO jest to możliwe!

 

  1. PRODUKT W 100% NATURALNY!- zero przeciwwskazań do stosowania (ciąża, żylaki, cera naczynkowa- już nie są problemem)
  2. 50% MNIEJ BÓLU*- niż w przypadku depilacji woskiem*
  3. MNIEJ WRASTAJĄCYCH WŁOSÓW- włosy usuwane są zgodnie z ich naturalnym kierunkiem wzrostu
  4. DEPILACJA I PIELĘGNACJA- peelinguje, odżywia, wygładza skórę
  5. HIGIENA I KOMFORT- zmywa się ciepłą wodą, nie pozostawia uczucia lepkości
  6. WYDAJNOŚĆ- już niewielką ilością pasty wydepilujemy całe ciało
  7. SKUTECZNOŚĆ- bezlitosna nawet dla bardzo krótkich włoskóworaz co najważniejsze:  
  8. PRODUKT BANALNIE PROSTY W UŻYCIU- po odpowiednim przeszkoleniu i odrobinie wprawy zajmuje prawie tyle samo czasu, co depilacja woskiem!  ROYX PRO- zrób to na słodko!

          * dane na postawie subiektywnych doznań klientek  

 
Polecamy w sklepie i hurtowni kosmetycznej Abant.pl
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...