Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 4 dni
EAN: 800307830511
Producent: KINETICS

KINETICS - GLOSS TOP COAT 11ml

Top Glossy jest ochronnym i mocnym lakierem nawierzchniowym. Top nadaje niezwykłego połysku i wzmacna kolor nadając mu wyraźny i orzeźwiający wygląd. Top Glossy jest cieńszy, bardziej błyszczący i ma wodnistą konsystencję w porównaniu z innymi lakierami nawierzchniowymi. Można go przemywać cleanerem i removerem. Znacząco przedłuża trwałość manicure hybrydowego i stanowi jego niezbędne wykończenie. Czas utwardzania topu wynosi 30 sekund w lamie LED lub 90 sekund w lamie UV.


Każdy produkt Kinetics jeszcze przed premierą na rynku przechodzi intensywne testy prowadzone przez profesjonalnych testerów. Potem produkty podlegają ocenie. Te wszechstronne testy gwarantują wysoką jakość i profesjonalizm każdego produktu marki Kinetics.

Pojemność butelki : 11ml

Marka Kinetics powstała w 2000 roku w USA. Aktualnie firma ma swoją siedzibę w Europie. Lakiery Kinetics oraz pozostałe produkty marki Kinetics zaprojektowane zostały przez profesjonalistów. Według założycieli firmy: Johna Manzione i Andzejs Stencavs , każdy element w marce Kinetics odzwierciedla ich dwa ambitne cele, czyli nienaganną jakość oraz elegancję.

Polecamy w sklepie i hurtowni kosmetycznej Abant.pl
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...