Wczytuję dane...

NUTRI MAXX 40+ regenerująca maska z błękitnym retinolem 150ml

Regenerująca, odmładzająca maska z błękitnym retinolem dla skóry dojrzałej ze zmarszczkami, wiotkiej, bez energii. Maska ma silne działanie regenerujące i energetyzujące. Zwiększa energię komórkową do asymilacji składników odżywczych i hamuje procesy starzenia. Aktywuje funkcje naprawcze - przywracając skórze jędrność, sprężystość i piękny wygląd. Skóra staje się gładsza, ze zmniejszoną ilością i głębokością zmarszczek, właściwie odżywiona i nawilżona.

 

Maska bogata jest w składniki aktywne: przeciwzmarszczkowy retinol błękitny(retinol-like naturalny) o silnym działaniu odmładzającym, stymulator ATP-STIM - aktywujący energię komórek i energetyczne rezerwy ATP, kompleks Yellow-Blue przeciwzapalny, podtrzymujący elastyczność włókien oraz regenerujący olej Avocado o bardzo wysokiej zawartości triglicerydów i naturalnych witamin A i E. Maska zawiera dodatkowo witaminy A i E, alantoinę, masło Shea i kawowe.

 Błękitny retinol - roślinny równoważnik retinolu. Pozyskiwany ze specyficznych unikalnych błękitnych mikroalg endemicznych (z grupy Cyanophyta) rosnących w wodach jeziora Crater Lake położonego na wysokości 1.300 m npm w południowym Oregonie. Charakteryzuje je bardzo wysoką zawartość protein, lipidów i liposacharydów, witamin - szczególnie z grupy B, aminokwasów i specyficznych pigmentów nadających ekstraktowi oryginalną błękitną barwę. Błękitny retinol, tak jak i retinol wpływa na różnicowanie keratynocytów w kierunku wygładzania i zwiększania gęstości epidermy, ale nie powoduje żadnych ujemnych skutków wynikających z gromadzenia się retinolu w tkankach.

Składniki aktywne: retinol błękitny, kompleks Yellow-Blue, ATP-STIM, witamina A, witamina E, alantoina, masło Shea i kawowe, olej avocado.


Sposób użycia: Nanieść maskę na oczyszczoną skórę twarzy i wokół oczu, pozostawić do wchłonięcia.