Wczytuję dane...

ESTRINI 50+ maska Fundamenty Młodości dla skóry twarzy i biustu 150ml

Maska Fundamenty Młodości dla skóry kobiet 50+, odmładzająca rzeźbę i strukturę skóry twarzy oraz biustu. Redukuje objawy starzenia się skóry przyśpieszone niedoborem estrogenów i zaburzeniami hormonalnymi. Przeznaczona dla skóry dojrzałej i bardzo dojrzałej, suchej, wiotkiej, szarej, z utratą elastyczności i gęstości oraz przyśpieszoną destrukcją elastyny i kolagenu. Maska uzupełnia niedobór estrogenów w skórze. Zwiększa metabolizm fibroblastów i syntezę włókien kolagenowych oraz proteoglikanów. Poprawia nawilżenie, gęstość i jędrność skóry, wyrównuje koloryt. Zalecana jest także do masażu.

 

Zawiera nowoczesne układy fitoestrogenow, antyoksydantów i polisacharydów, wzbogacone luksusowym uspokajającym olejkiem sandałowym Album - przeciwdziałające hormonalnemu starzeniu się skóry.

 

Phytrodial – specyficzny układ fitoestrogenowy o potwierdzonej badaniami klinicznymi skuteczności działania, wspomagający równowagę hormonalną. Fitoestrogeny pozyskiwane ze specjalnie dobranych pod względem największej ich zawartości ekstraktów 8 roślin takich jak: pluskwica groniasta (Cimicifuga Racemosa), rdest japoński (Polygonum Cuspidatum), soja - izoflawony sojowe (Soy Isoflavones), dzięgiel chiński (Angelica Polymorpha Sinensis), czerwona koniczyna (Trifolium pratense), granat (Pomegranate), Kudzu(Kudzu), Kwao Krua (Pueraria Mirifica). Fitoestrogeny (należą do grupy tzw. fitohormonów) są estrogennymi związkami występującymi w roślinach, wykazującymi podobieństwo do działania estrogenów ludzkich. Mają korzystny wpływ na skórę, redukujący zmiany spowodowane niedoborem estrogenów. Fitoestrogeny zmniejszają uszkodzenia błon komórkowych, hamują działanie metalproteinaz, kluczowych enzymów rozkładających włókna kolagenowe i elastyczne skóry. Stymulują poprzez fibroblasty syntezę proteoglikanów, kluczowego składnika macierzy tkanki łącznej, które wpływają na stopień nawilżenia tkanki. Fitoestrogeny mają działanie także anty-rodnikowe. Zwiększa ochronę antyoksydacyjną, zapobiegają utlenianiu i uszkodzeniu błon komórkowych, spowalniając działanie enzymu kolagenazy. Kompleks Phytrodial uzupełnia więc niedobór estrogenów i redukuje zmiany zanikowe w skórze, spowodowane brakiem równowagi hormonalnej. Stymuluje syntezę kolagenu IV i VII, wzmacnia połączenie skórno-naskórkowe DEJ i mikrokrążenie. Poprawiają elastyczność, jędrność, ukrwienie i koloryt skóry.

Skinguard - nowoczesny składnik aktywny, o bardzo wysokiej skuteczności. Naturalne polisacharydy pozyskiwane z unikalnej mikroalgi czerwonej (Porphyridium cruentum), o działaniu silnie antyoksydacyjnym, antypodrażnieniowym i redukującym objawy stanów zapalnych. Chroni komórki skóry przed silnymi uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki, działa foto-protekcyjnie i immuno-protekcyjnie. Zmniejsza skłonność do podrażnień i jednocześnie redukuje zaczerwienia będące ich wynikiem. Hamuje i ogranicza migrację neutrofili odpowiedzialnych za podrażnienia. Badania skuteczności potwierdzają 15% redukcję zaczerwienień po 30 minutach od aplikacji i 20% redukcję po 60 minutach. Jednocześnie wypłyca zmarszczki redukując ich długość i głębokość, dając wyraźny efekt "glamour" widoczny już po 30 minutach - badania skuteczności potwierdzają 20% wygładzenie zmarszczek już po 30 minutach od aplikacji. Wyraźny efekt wygładzenia, komfortu i redukcji zaczerwienień jest widoczny natychmiast.

Menoskin - wielofunkcyjna substancja aktywna zwalczająca niepożądane efekty ścieńczenia, zwiotczenia, odwodnienia i pomarszczenia skóry kobiet dojrzałych oraz w okresie post- i menopauzalnym, będące efektem zaburzeń w gospodarce hormonalnej organizmu. Pozyskiwana ze specjalnego gatunku grzyba chińskiego (Poria Cocos) stosowanego w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej. Bogata w polisacharydy i triterpeny redukuje efekty hormonalnego starzenia skóry poprzez wpływ na kluczowe czynniki takie jak kwas hialuronowy i jego receptor CD44, kolagen oraz rodzinę protein SPRR.

Wielocukry sorgo poprawiają sprężystość skóry, modelują owal, natychmiastowo wygładzają sieć mikrowgłębień.

Olej Avocado i masło Shea wzbogacają skórę w składniki odżywcze i regenerujące, wzmacniają warstwę lipidową. Wielocukry sorgo poprawiają sprężystość skóry, modelują owal, natychmiastowo wygładzają sieć mikrowgłębień.

Olejek z drzewa sandałowego Album, o właściwościach uspokajających i przeciwbakteryjnych - działa antydepresyjnie i harmonizująco, łagodzi nadmierne pobudzenie.

 

Skóra jest bardziej sprężysta i elastyczna, nawilżona, z wygładzonymi zmarszczkami, lepiej ukrwiona i odżywiona, o promiennym kolorycie.

 

Składniki aktywne: Phytrodial, Skinguard, Menoskin, olej Avocado, masło Shea, wielocukry sorgo, olejek sandałowy Album.

 

Sposób użycia: Nanieść na oczyszczoną skórę twarzy i wokół oczu, pozostawić do wchłonięcia.Polecamy w sklepie i hurtowni kosmetycznej Abant.pl
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...