Wczytuję dane...

LIFT PEPTANGO R liftingująco-peptydowa maska 150ml

Liftingująca, peptydowa maska dla skóry twarzy, szyi i biustu, szczególnie dla skóry dojrzałej, ze zmarszczkami mimicznymi i wiekowymi, wiotkiej oraz o obniżonej objętości i gęstości, zmniejszonej elastyczności i sprężystości. Ma działanie ujędrniające, wygładzające, przeciwzmarszczkowe, antyoksydacyjne, wzmacniające architekturę skóry, stymulujące nowe włókna elastyczne. Zawiera zaawansowaną formułę aktywną peptydów, w tym peptydu o działaniu kwasu retinowego, lipo- i cyclopeptydów i ekstraktów roślinnych. Przeznaczona dla każdego typu skóry.

MERCURIUS GEDANENSIS 2015 ZŁOTY MEDAL

 

Maska zawiera przeciwstarzeniowe liftingujące peptydy: RETINO-PEPT - redukujący zmarszczki, wygładzający, rozjaśniający plamy pigmentacyjne, CYCLO-PEPT 5 - wzmacniający sprężystość i elastyczność, poprawiający kontur oraz GRAVI-PEPT - wzmacniający właściwe napięcie i sprężystość skóry, naprawiający architekturę włókien sprężystych, przeciwdziałający obwisłości spowodowanej wiekiem i oddziaływaniem siły ciężkości na skórę.

W innowacyjnej formule znajduje się także R-Bio-Repair - fotodynamiczny składnik liftingujący i odmładzający, aktywny ze światłem czerwonym R, który stymuluje skórę do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny, wygładza zmarszczki i poprawia kontur. Formuła uwalnia składniki o właściwościach regenerujących, odżywczych, napinających, nawilżających.

Formułę aktywną uzupełnia ekstrakt z ryżu – przeciwstarzeniowy, antyrodnikowy, regenerujący, ekstrakt z nagietka - przeciwbakteryjny i przeciwzapalny, wygładzający i nawilżający oraz ekstrakt z miłorzębu o własnościach pobudzających mikrocyrkulację i redukujących obrzęki.

Maska zawiera dodatkowo emoliencyjne składniki regenerujące: masło Shea i olej avokado, nawilżające sekwencyjnie: Hydro-Factor i ekstrakt z alg Wakame oraz antyoksydacyjną odmładzającą witaminę E.

 

Składniki aktywne: peptyd RETINO-PEPT, peptyd CYCLO-PEPT 5, peptyd GRAVI-PEPT, Hydro-Factor, ekstrakt z ryżu, z nagietka i miłorzębu, masło Shea, olej avokado, ekstrakt z alg Wakame, witamina E (octan tokoferolu).

 

Sposób użycia: Nałożyć maskę na skórę twarzy/biustu, po 15 minutach pozostałości maski zetrzeć na sucho chusteczka kosmetyczną.