Wczytuję dane...

Special Aesthetics AFTER antybakteryjna maska żelowa 200ml

SPECIAL AESTHETICS AFTER ANTYBAKTERYJNA MASKA ŻELOWA

z peptydem biomimetycznym, stymulująca odnowę, łagodząca Anti-Bacterial Gel Mask AFTER

 

Antybakteryjna maska żelowa z peptydem biomimetycznym stymulująca odnowę komórkową i prawidłową odbudowę naskórka. Łagodząca - zalecana po zabiegach dermoestetycznych jak: eksfoliacja kwasami, laseroterapia, wosk. Aplikacja sonoforezą lub manualnie. Głównym składnikiem maski jest Complex GLI (oligopeptyd), który nadzoruje prawidłową odbudowę naskórka o właściwych parametrach. Skóra odzyskuje właściwą gęstość i sprężystość, jest odpowiednio nawilżona o prawidłowym procesie odnowy naskórkowej. Jest wzmocniona i odporniejsza na podrażnienia wynikające zarówno z czynników wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Preparat zawiera także oryginalnie opracowany kompleks ekstraktów roślinnych z maliny, nagietka, lipy, chabra bławatka i akacji o wysokich właściwościach łagodzących, przeciwpodrażnieniowych, uspokajających, nawilżających i emoliencyjnych. Wspomaga skutecznie regenerację naskórka. Skóra jest dobrze nawilżona, wygładzona, o nowym świeżym blasku. Dodatek mentolu daje wrażenie silnego ochłodzenia skóry i tym samym zmniejsza dyskomfort jej "pieczenia" - występujący czasami po zabiegach z naruszeniem lub usunięciem naskórka. Antybakteryjne właściwości maski osiągnięto poprzez dodatek specjalnego składnika stosowanego w aplikacjach medycznych, kierunkowo niszczącego niekorzystną florę bakteryjną (WYŁACZNIE niekorzystną!) na skórze.

 

Complex GLI - nowoczesny biomimetyczny oligopeptyd nadzorujący prawidłową odbudowę naskórka o właściwych parametrach, o działaniu redukującym zmarszczki i wygładzającym. Poprawia gęstość skóry, sprężystość, zwiększa nawilżenie. Wzmacnia odporność skóry na podrażnienia. Jest to peptyd biomimetyczny z powtarzającą się sekwencją 3 aminokwasów. Odpowiedzialny jest za właściwe funkcjonowanie systemu immunologicznego oraz działanie komórek układu limfatycznego poprzez nadzorowanie cytokin IL-1, IL-6 , GM-SCF. Peptyd nadzoruje produkcję keratynocytów pod względem ilości, tempa namnażania/złuszczania i składu (sebum, woda, enzymy) oraz budowy komórek. Zapewnia także właściwą gęstość skóry, ilość komórek Langerhansa odpowiedzialnych za komórki układu limfatycznego oraz pobudza pracę układu immunologicznego. Skóra odzyskuje właściwą gęstość i sprężystość, jest odpowiednio nawilżona o prawidłowym procesie odnowy naskórkowej. Dzięki wzmocnieniu układu immunologicznego i stymulacji procesów naprawczych skóra jest wzmocniona i odporniejsza na podrażnienia wynikające zarówno z czynników wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

 

Mentol - ma silny miętowy zapach i ma właściwości odświeżające, kojące, chłodzące, znieczulające, łagodzące podrażnienia. Często stosowany w preparatach pielęgnacyjnych po kąpieli oraz po opalaniu.

 

Ekstrakt z nagietka - działa przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie. Łagodzi objawy podrażnień, zmniejsza zaczerwienienia. Zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody, dzięki czemu zwiększa nawilżenie skóry. Wygładza i przyspiesza regenerację.

 

Ekstrakt z lipy - ma właściwości udrażniające i odświeżające. Działa przeciwzapalne i redukuje podrażnienia. Działa ściągająco, oczyszczająco i lekko antyseptycznie. Łagodzi stany zapalne i podrażnienia skóry. Pobudza krążenie i wygładza skórę.

 

Ekstrakt z chabra bławatka - dzięki zawartości flawonoidów i antocyjanów działa zmiękczająco, przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie i ściągająco. Wzmacnia naczynka włosowate.

 

Ekstrakt z akacji - ma właściwości antyseptyczne. Stosuje się go także dla skóry suchej i delikatnej.

Uwaga : Należy omijając okolice oczu oraz ust - maskę należy nakładać poza obszarem czerwieni wargowej

Polecamy w sklepie i hurtowni kosmetycznej Abant.pl