Wczytuję dane...

RED STOP Anti-Couperose koncentrat 42% w ampułce do sonoforezy 10x2,5ml

Koncentrat 42% w ampułce do sonoforezy dla skóry naczyniowej, wrażliwej, skłonnej do rumienia i podrażnień. Uszczelnia naczynka, rozjaśnia zaczerwienienia, ma działanie antyrodnikowe i łagodzące.

ZŁOTY LAUR KOSMETOLOGII 2015 - najlepszy zabieg na naczynka wg profesjonalistów z branży kosmetycznej

 

Ti-Rutin - antyoksydacyjny flawonoid wzmacnia naczynia krwionośne i przeciwdziała pękaniu naczyń włosowatych. Poprawia ich elastyczność i przepuszczalność. Stymuluje mikrocyrkulację. Redukuje objawy stanów zapalnych i podrażnień, łagodzi i zmniejsza dyskomfort napiętej skóry. Zwiększa ochronę przeciw niszczącemu działaniu wolnych rodników. Aktywizuje komórki systemu obronnego, redukuje syntezę prostaglandyn –mediatorów stanów zapalnych. Jako silny antyoksydant działa także przeciwstarzeniowo.

Skin Matrix - aktywator genu telomerazy, spowalnia zegar starzenia się komórek poprawiając zdolność replikacyjną telomerów. Telomery to końcówki chromosomów, które chronią DNA przed uszkodzeniami i z każdym podziałem komórki ulegają skróceniu - są więc swoistym zegarem molekularnym, odmierzającym czas życia genu komórki. Skin Matrix zwiększa elastyczność i jędrność skóry, poprawia wyrazistość konturu twarzy. Poprzez poprawę wskaźników biomechanicznych, pozwala na utrzymanie właściwości dla młodej i zdrowej skóry.

Witamina C (SAP) - w stabilnej postaci o działaniu rozjaśniającym skórę, potwierdzonym wynikami badań. Silny czynnik hamujący tyrozynazę, przeciwutleniacz i wymiatacz wolnych rodników. Działa wzmacniająco i uszczelniająco na naczynka.

Emblica - bardzo silny ekstrakt wybielająco-antyrodnikowy o działaniu chelatujacym jony żelaza i miedzi, neutralizujący i zapobiegający powstawaniu wolnych rodników. Reguluje melanogenezę zmniejszając skłonność do nadmiernej pigmentacji.

Ekstrakt z mącznicy (arbutyna) - hamuje melanogenezę poprzez redukcję aktywności tyrozynazy, enzymu odpowiedzialnego za produkcję melaniny, a tym samym powstawanie przebarwień.

Ekstrakt z granatu - jest bogatym źródłem witaminy A, B i C oraz minerałów. Zawiera taniny i inne substancje o działaniu antybakteryjnym, antywirusowym i ściągającym, a także regulujące pracę gruczołów łojowych. Witamina C zmniejsza oznaki starzenia i jest silnym antyoksydantem. Witamina E chroni komórki przed wolnymi rodnikami, wpływającymi na starzenie skóry. Natomiast cynk posiada silne właściwości metaboliczne, immunologiczne i przeciwzapalne.

Ekstarkt z kasztanowca - jest istotnym składnikiem w preparatach przeciwdziałających pękającym naczynkom. Ponadto działa matująco na skórę i usuwa zanieczyszczenia. Ma właściwości ujędrniające i chroniące przed promieniowaniem UV. Działa przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo, wzmacniając przy okazji naczynia krwionośne.

Ekstrakt z bluszczu - ma właściwości przeciwzapalne i przeciwpodrażnieniowe wynikające z zawartości saponozydów i flawonoidów w jego składzie chemicznym. Flawonoidy mają działanie ochronne, a hederyny właściwości ściągające i udrażniające.

Ekstrakt z Vilcacora - jest bardzo silnym antyoksydantem i „wymiataczem” wolnych rodników. Pochodzi z amazońskiej rośliny Vilcacora, która jest rośliną leczniczą o niezwykłych właściwościach ochronnych i odmładzających.

Ekstrakt z ostropestu - o działaniu przeciw objawom stanów zapalnych, przeciwalergicznym oraz antyutleniającym, o wysokiej zdolności wychwytu wolnych rodników.

Ekstrakt ze skrzypu - bogate źródło krzemu, zwiększa elastyczność skóry. Wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych i działa pobudzająco na krążenie krwi.

Ekstrakt z limonki - o działaniu przeciwobrzękowym i udrażniającym, poprawiającym wytrzymałość naczyń krwionośnych i redukującym ich przepuszczalność.

Ekstrakt z ruszczyka - o silnym działaniu stymulującym krążenie krwi i redukującym przepuszczalność ścianek naczyń i zwiększającym ich wytrzymałość.