Wczytuję dane...
EAN: 5902751413939
Producent: Semilac
Semilac Cuticle Remover 7 ml

Wypróbuj znakomity preparat do zmiękczania skórek, dzięki któremu można wygodnie je usunąć i przygotować paznokcie do stylizacji.

Chcesz prosto, szybko i - co najważniejsze - bezpiecznie pozbyć się skórek zachodzących na paznokcie? Preparat do zmiękczania skórek to dokładnie to, czego potrzebujesz. Dzięki niemu skórki staną się bardziej elastyczne i podatne na zabiegi, co sprawi, że bez problemu odsuniesz je za pomocą pushera lub wytniesz, korzystając z cążków. Z jego pomocą stworzysz dopracowany i estetyczny manicure z idealnie zadbanymi skórkami. Produkt jest wegański i został przetestowany dermatologicznie, co gwarantuje, że spełnia najwyższe standardy.

Semilac Cuticle Remover służy do zmiękczania skórek wokół paznokcia, dlatego najlepiej będzie go użyć zanim zaczniemy manicure. W tym celu nakładamy preparat Semilac Cuticle Remover na skórki, pozostawiamy go na kilka minut. Po odpowiednim zmiękczeniu można poodpychać skórki Pusher Semilac i wyciąć je cążkami. W kolejnym kroku można zacząć przygotowywać płytkę do manicure i rozpocząć wykonywanie manicure.

  • Chronić przed dziećmi.
  • Zawiera alkalia.
  • Unikać kontaktu z oczami – może spowodować utratę wzroku.
  • Przerwać stosowanie w przypadku pojawienia się nadwrażliwości lub podrażnień.