Wczytuję dane...
EAN: 5902751431391
Producent: Semilac
Semilac Lakier hybrydowy Extend Care 5w1 801 Soft Beige 7 ml

Subtelny beż doprawiony kolorem różowym. Wegańska formuła 5w1 to szybki manicure, łącznie z przedłużeniem i pielęgnacją!
Czekoladowo-mleczna kawa to doskonały wybór nie tylko w kawiarni, ale też w stylizacji paznokci. Odkryj ten niesamowity kolor z linii 5w1, czyli kolekcji produktów, które możesz wykorzystać na 5 sposobów. Stosuj lakier jako bazę, kolor i top, a dodatkowo wykorzystaj go do nadbudowy płytki czy przedłużania paznokcia.W wersji Extended Care znajdziesz dodatkowo aż 10 składników pielęgnacyjnych, które wzmocnią Twoje paznokcie niczym najlepsza odżywka. Produkt jest przebadany dermatologicznie i ma wegański skład.Odkryj także pozostałe produkty z kolekcji 5w1, które dbają zarówno o wygląd, jak i zdrowie Twoich paznokci.

Nakładanie lakieru Semilac Extend Care 5w1 jest łatwe i przyjemne – nie będzie stanowić problemu nawet dla osób dopiero zaczynających przygodę ze stylizacją paznokci. Semilac Extend Care 5w1 stosujemy jako jeden produkt o 5 właściwościach lub jako bazę – np. przy stylizacji french.
Produkt ma delikatnie rzadszą konsystencją niż klasyczna Semilac Extend Base. W związku z tym zalecamy utwardzanie nałożonej warstwy Semilac Extend Care 5in1 bezpośrednio po jej aplikacji.

Polecamy w sklepie i hurtowni kosmetycznej Abant.pl