Wczytuję dane...
EAN: 5902751413496
Producent: Semilac

Semilac Lakier hybrydowy Extend 5w1 802 Dirty Nude Rose 7 ml

Klasyczny nude zmieszany z podpalonym różem, zamknięty w wyjątkowej formule 5w1. Przedłużaj i maluj szybko, a do tego pielęgnuj paznokcie!
Ten innowacyjny produkt o subtelnej, brudnoróżowej barwie to Twój sposób na szybki i efektowny manicure. Możesz wykorzystać go jako bazę, kolor i top, a dodatkowo naprawić z jego pomocą złamany paznokieć czy przedłużyć płytkę - nawet o 1 cm. Dzięki temu przy użyciu zaledwie jednego produktu stworzysz od podstaw piękny, efektowny manicure na każdą okazję. Jeśli chcesz w okamgnieniu stworzyć perfekcyjną stylizację, nawet na przedłużonych paznokciach, ten wegański lakier 5w1 jest właśnie dla Ciebie. Zobacz także inne kolory z serii 5w1. Mamy dla Ciebie całą kolekcję przepięknych odcieni, które możesz wykorzystać aż na pięć różnych sposobów.

Nakładanie lakieru Semilac Extend 5in1 jest łatwe i przyjemne – nie będzie stanowić problemu nawet dla osób dopiero zaczynających przygodę ze stylizacją paznokci. Semilac Extend 5in1 stosujemy jako jeden produkt o 5 właściwościach lub jako bazę – np. przy stylizacji french.

Produkt ma delikatnie rzadszą konsystencją niż klasyczna Semilac Extend Base. W związku z tym zalecamy utwardzanie nałożonej warstwy Semilac Extend 5in1 bezpośrednio po jej aplikacji.

Polecamy w sklepie i hurtowni kosmetycznej Abant.pl