Wczytuję dane...
EAN: 5902169052980
Producent: SkinArté

SkinArté Wygładzający krem seboregulujący 50ml

Wygładzający krem seboregulujący przeznaczony do skóry mieszanej, tłustej,  z rozszerzonymi porami, skłonnościami do niedoskonałości, aktywnymi zmianami o podłożu trądzikowym, dla skóry pozbawionej blasku. Zaawansowana, niekomedogenna formuła zapewniająca intensywną pielęgnację skóry z problemem nadprodukcji sebum. Synergiczne połączenie składników aktywnych o wielokierunkowym działaniu, skupia się na hamowaniu reakcji wyzwalających zmiany i redukcji niedoskonałości skóry.
DZIAŁANIE:
  • Hamowanie namnażania bakterii odpowiedzialnych za powstawanie zmian trądzikowych.
  • Łagodne działanie keratolityczne, aktywnie zwężające ujścia gruczołów łojowych i wygładzające powierzchnie skóry.
  • Redukcja wydzielania sebum.
  • Regulacja jakości sebum, zapobieganie jego gęstnieniu i blokowaniu ujść gruczołów łojowych.
EFEKTY:
  • Redukcja wydzielania sebum
  • Zwężenie ujść gruczołów łojowych
  • Zmniejszenie ilości zaskórników
  • Widoczna redukcja niedoskonałości skóry
  • Wygładzenie skóry
  • Poprawa kolorytu skóry
SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA BADANIAMI W WARUNKACH KLINICZNYCH
SPOSÓB UŻYCIA:

Nałóż krem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Do stosowania na dzień i na noc. Aby wzmocnić działanie, na noc rekomendujemy aplikację pod krem CELLULAR IMPERFECTIONS CORRECTING CONCENTRATE.

SKŁADNIKI AKTYWNE: 
SD SALIC PEPTIDE
Zaawansowany, oparty na dwuwarstwowym systemie kapsulacji, dekapeptyd biomimetyczny sprzężony z kwasem salicylowym, inspirowany czynnikiem wzrostu keratynocytów. Skutecznie ogranicza proliferację bakterii odpowiedzialnych za tworzenie się zmian trądzikowych*. Odblokowuje, oczyszcza i zwęża ujścia gruczołów łojowych.
R-10 CELL VECTOR
Innowacyjna, w pełni stabilizowana, nośnikowa forma retinol, w której zastosowano zaawansowaną technologię transportu epidermalnego, wektoryzującą działanie retinolu. Reguluje proces odnowy komórkowej skóry, przyczynia się do skutecznej likwidacji nasilonych trądzikowych zmian hormonalnych (takich jak: grudki, krostki, wykwity) oraz ogranicza ponowne ich nawracanie. Przywraca homeostazę skórze, zmniejszając nadmierne wydzielanie sebum oraz odblokowując i zwężając ujścia gruczołów łojowych, a także pozwala usunąć przebarwienia powstałe w wyniku trądziku.
NIACINAMIDE
Pochodna witaminy B3, mająca wszechstronne działanie na skórę. Skutecznie reguluje pracę gruczołów łojowych, zmniejsza wydzielanie sebum oraz widocznie ogranicza ilość powstających zmian o podłożu trądzikowym i przebarwień potrądzikowych. Redukuje namnażanie bakterii odpowiedzialnych za powstawanie niedoskonałości i nie uodparnia ich na swoje działanie.
AZELOGLICINE®
Opatentowana pochodna kwasu azelainowego. To multifunkcyjny składnik, który wykazuje 4 główne kierunki działania: działa antybakteryjnie szczególnie w stosunku do Staphylococcus epidermis oraz Staphylococcus aureus, działa seboregulująco - hamuje aktywność enzymu 5-alfa reduktazy*, normalizując wydzielanie sebum, zwiększa poziom nawilżenia i elastyczność skóry, hamuje aktywność enzymu tyrozynazy przyczyniając się do rozjaśnienia przebarwień posłonecznych i pozapalnych oraz hamuje proces powstawania nowych zmian barwnikowych.

Polecamy w sklepie i hurtowni kosmetycznej Abant.pl