Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 4 dni
EAN: 800307810131
Producent: KINETICS

KINETICS - SHIELD BASE COAT 11ml

SHIELD BASE COAT- baza pod lakiery hybrydowe Samopoziomująca się baza tworzy idealne podłoże do nałożenia lakieru hybrydowego. Shield Base Coat po nałożeniu na powierzchnię paznokci idealnie wyrównuje delikatne nierówności płytki paznokciowej. Zwiększa przyczepność lakierów hybrydowych i wydłuża ich trwałość. Sposób użycia: 1. Nanieść cienką warstwę na odtłuszczony paznokieć , pokrywając jego całą powierzchnię wraz z wolnym brzegiem i utwardzić w lampie led 30 sek, w lampie UV -90 sekund Pojemność: 11ml


Każdy produkt Kinetics jeszcze przed premierą na rynku przechodzi intensywne testy prowadzone przez profesjonalnych testerów. Potem produkty podlegają ocenie. Te wszechstronne testy gwarantują wysoką jakość i profesjonalizm każdego produktu marki Kinetics.

Pojemność butelki : 11ml

Marka Kinetics powstała w 2000 roku w USA. Aktualnie firma ma swoją siedzibę w Europie. Lakiery Kinetics oraz pozostałe produkty marki Kinetics zaprojektowane zostały przez profesjonalistów. Według założycieli firmy: Johna Manzione i Andzejs Stencavs , każdy element w marce Kinetics odzwierciedla ich dwa ambitne cele, czyli nienaganną jakość oraz elegancję.

Polecamy w sklepie i hurtowni kosmetycznej Abant.pl
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...