Wczytuję dane...

LIFT PEPTANGO R PDT liftingująco-peptydowy koncentrat fotodynamiczny R

25% w ampułce 10x2,5mlkrem na powieki i pod oczy 30ml,

Liftingujący, peptydowy koncentrat fotodynamiczny R 25% w ampułce. Przeznaczony dla skóry twarzy i biustu, każdego typu cery, szczególnie dla skóry dojrzałej, ze zmarszczkami mimicznymi i wiekowymi, wiotkiej oraz o obniżonej objętości i gęstości, zmniejszonej elastyczności i sprężystości.  Odbudowuje sprężystość konturu twarzy, działa przeciwzmarszczkowo, stymuluje produkcję włókien elastycznych. Preparat z zaawansowaną formułą aktywną odmładzających peptydów, w tym peptydu o działaniu kwasu retinowego, lipo- i cyclopeptydów, fotoaktywnego R-Bio-Repair i ekstraktów roślinnych.

MERCURIUS GEDANENSIS 2015 ZŁOTY MEDAL

 

Zawiera przeciwstarzeniowe liftingujące peptydy: RETINO-PEPT - redukujący zmarszczki, wygładzający, rozjaśniający plamy pigmentacyjne, CYCLO-PEPT 5 - wzmacniający sprężystość i elastyczność, poprawiający kontur oraz GRAVI-PEPT - wzmacniający właściwe napięcie i sprężystość skóry, naprawiający architekturę włókien sprężystych, przeciwdziałający obwisłości spowodowanej wiekiem i oddziaływaniem siły ciężkości na skórę. Aplikacja preparatu - światłem R z potrójną mocą działania PHOTO-DYNAMIQ® / VIASKINER®  / Laser / Laser R / LED R/ Sonoforeza lub manualnie.

W innowacyjnej formule znajduje się także R-Bio-Repair - fotodynamiczny składnik liftingujący i odmładzający, aktywny ze światłem czerwonym R, który stymuluje skórę do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny, wygładza zmarszczki i poprawia kontur twarzy. Formuła uwalnia składniki o właściwościach regenerujących, odżywczych, napinających, nawilżających.

Formułę aktywną uzupełnia ekstrakt z ryżu – przeciwstarzeniowy, antyrodnikowy, regenerujący, ekstrakt z nagietka - przeciwbakteryjny i przeciwzapalny, wygładzający i nawilżający oraz ekstrakt z miłorzębu o własnościach pobudzających mikrocyrkulację i redukujących obrzęki.

 

Składniki aktywne: peptyd RETINO-PEPT, peptyd CYCLO-PEPT 5, peptyd GRAVI-PEPT, R-Bio-Repair, ekstrakt z ryżu, z nagietka i miłorzębu.

 

Sposób użycia: Aplikacja fotodynamiczna światłem R z potrójną mocą działania: PHOTO-DYNAMIQ® Laser / Laser R // LED R / Sonoforeza lub manualnie; koncentrat peptydowy w ampułce nanieść na skórę i wykonać aktywację światłem R zgodnie z instrukcją urządzenia (program P03 - PHOTO-DYNAMIQ® Laser przez 15 minut).