Wczytuję dane...

Lakiery hybrydowe CND Shellac i lakiery winylowe CND Vinylux | Oryginalne z USA

to nowa jakość w kosmetyce paznokci. Lakier Shellac marki CND jest połączeniem lakieru do paznokci i żelu. Shellac stosujesz tak samo jak zwykły lakier do paznokci, a następnie utwardzasz za pomocą lampy UV. Efekt gwarantowany i na dłużej, bo nawet 14 dni bez odprysków.

Do tego z Shellac nie czekasz na wyschnięcie lakieru, aby cieszyć się nowym kolorem i pięknymi paznokciami. W ofercie Abant zawsze znajdziesz  najnowsze produkty do paznokci amerykańskiej marki CND Shellac, oryginalne i w dobrej cenie.

3 sposoby na piękne paznokcie:

CND Shellac Base Coat - to jedna cienka warstwa, którą utwardzasz w lampie UV przez 10 sekund. Idealny sposób na uzyskanie podkładu dla systemu Shellac.

CND Shellac Color Coat - wybierasz kolor, potem nakładasz na bazę, czyli CND Shellac Base Coat  i utwardzasz lampą UV przez 2 minuty. Kolor powinnaś nałożyć 2 razy.

CND Shellac Top Coat - to z kolei jedna warstwa zapewniająca trwałe oraz szczelne wykończenie o lustrzanym i niepowtarzalnym połysku na Twoich paznokciach.

Poznaj opinie na temat Shellac

Jak zrobić lakiery hybrydowy z użyciem Shellac

Abant.pl - tylko oryginalne lakiery marki CND Shellac z USA. Jesteśmy także dystrybutorem CND Vinylux.

CND Vinylux to sposób na piękny manicure do 7 dni. Lakiery winylowe CND Vinylux po pomalowaniu paznokci nie matowieją, dzięki zastosowaniu specjalnej technologii, która wpływa na zachowanie koloru.