Wczytuję dane...

GUAM FANGOCREMA - BŁOTNY KONCENTRAT ANTYCELLULITOWY W KREMIE - 300ml

Produkt z powodzeniem redukuje cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej. Działa intensywnie i nie wymaga zawijania folią. Koncentrat w kremie, zakupiony w hurtowni ABANT, zalecany jest również do podtrzymania efektów osiągniętych kuracją na bazie Koncentratów błotnych.
GUAM FANGOCREMA Błotny koncentrat antycellulitowy w kremie - charakteryzuje to samo uczucie mrowienia, które pojawia się po zastosowaniu Koncentratów błotnych. Z uwagi na to zaleca się rozpoczęcie kuracji od małych ilości preparatu.
Mrowienie i zaczerwienienie skóry pojawia się po 5-10 minutach od aplikacji i jest normalną reakcją, która trwa nawet do 40 minut.
Nakładaj równomiernie na obszary ciała dotknięte zmianami, masuj delikatnie, aż do całkowitego wchłonięcia się produktu.

ZALECENIA: Osoby posiadające skórę wrażliwą, skłonną do podrażnień i kruchych naczynek nie powinny stosować preparatu GUAM FANGOCREMA Błotny koncentrat antycellulitowy w kremie. Przed zastosowaniem należy sprawdzić reakcję skóry na małym obszarze.
Nie należy stosować produktu na uszkodzoną skórę. Po aplikacji unikać ekspozycji na słońce. Należy unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.


Preparaty z algami GUAM to niezwykle skuteczne kosmetyki antycellulitowe i wyszczuplające, które doskonale odżywiają i nawilżają ciało.
Zabiegi GUAM, dostępne w hurtowni ABANT, to jedne z najefektywniejszych na świecie naturalnych metod modelowania sylwetki i redukcji cellulitu.