Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.02 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 639370098623
Producent: CND

CND Vinylux WEEKLY TOP COAT - 15 ml

Lakier nawierzchniowy Top Coat wykonany w technologii ProLight, stanowiący część gwarantowanego systemu lakieru do paznokci CND ™ Vinylux ™ przez 7 dni.

  • Tworzy zewnętrzną osłonę wokół lakieru do paznokci w kolorze CND ™ Vinylux ™.
  • Aktywuje polimeryzację krzyżową, co zwiększa trwałość pod wpływem naturalnego światła.
  • Wysycha za 8 i pół minuty.
  • Wysycha na powietrzu, nie wymaga lampy UV.
  • Ostatni krok w systemie CND ™ Vinylux ™ - chroni kolorowy lakier do paznokci CND ™ Vinylux ™ i zapewnia 7 dni trwałości. *
  • Zapewnia idealną warstwę barierową, która jest odporna na zarysowania i inne uszkodzenia.
  • Dostępne opakowania:

    • 15 ml (0,5 fl oz).

Lakier Vinylux marki CND od kilku lat znajduje swoje zastosowanie w manicure. Technologia Vinylux oferuje aktualnie ponad 100 różnych kolorów, które są teraz dostępne w ofercie sklepu Abant.pl

Lakier CND Vinylux nie wymaga dodatkowego utwardzenia za pomocą lampy UV. Dodatkowo posiada szereg innych atutów, które decydują o popularności tego lakieru i jego niskiej cenie w stosunku do innych tego typu lakierów na rynku.

Technologia ProLight Vinylux marki CND zabezpiecza paznokcie przed utratą koloru i zmatowieniem, nawet przy intensywnej ekspozycji na światło słoneczne.

Vinylux utrzymuje się do 7 dni bez utraty jakości koloru na paznokciach - bez konieczności użycia specjalnego podkładu (Base Coat).

Lakiery CND Vinylux nie zawierają szkodliwego dla zdrowia formaldehydu, toluenu, ksylenu, kamfory i ketonów metylowo-etylowych typu MEK.

Ważny jest także proces zmywania lakieru Vinylux - wystarczy zwykły zmywacz do lakieru, aby usunąć aktualny kolor lub zmienić go na inny. To szczególnie istotne, gdy nie masz czasu na długotrwałe zabiegi manicure.

Produkt NOWY, 100% oryginalny. Pojemność butelki 15 ml.

*CND istnieje od 1979 roku, ma siedzibą w San Diego, CA, CND (Creative Nail Design, Inc.) i jest światowym liderem w dziedzinie profesjonalnych produktów i usług dla paznokci. W ofercie Abant zawsze znajdziesz najnowsze produkty do paznokci amerykańskiej marki CND Vinylux, oryginalne i w dobrej cenie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...