Wczytuję dane...
EAN: 5902169053000
Producent: SkinArté

SkinArté Komórkowy koncentrat przeciwko niedoskonałościom skóry 30ml

Komórkowy koncentrat przeciwko niedoskonałościom skóry przeznaczony do skóry mieszanej, tłustej, z rozszerzonymi porami, skłonnościami do niedoskonałości, aktywnymi zmianami o podłożu trądzikowym, dla skóry pozbawionej blasku. Skoncentrowana, inteligentna formuła, działająca na poziomie naskórkowym, przeznaczona do nocnej pielęgnacji skóry z niedoskonałościami – tłustej, mieszanej, z aktywnymi zmianami trądzikowymi, przebarwieniami. Zawiera najbardziej efektywną, ale jednocześnie bezpieczną kombinację 4 kwasów wykazujących powierzchniowe, łagodne działanie keratolityczne i zapewniających odnowę naskórka.
DZIAŁANIE:
  • Oczyszczenie i odblokowanie ujść gruczołów łojowych.
  • Redukcja niedoskonałości wywołanych zmianami hormonalnymi.
  • Regulacja wydzielania sebum.
  • Wygładzenie powierzchni skóry i rozjaśnienie kolorytu.
EFEKTY:
  • Zmniejszenie niedoskonałości skóry (zaskórniki)
  • Zmniejszenie niedoskonałości skóry (grudki i stany zapalne)
  • Redukcja ilości zmian potrądzikowych
  • Rozjaśnienie przebarwień
  • Poprawa struktury skóry
  • Redukcja szorstkości skóry
SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA BADANIAMI W WARUNKACH KLINICZNYCH
SPOSÓB UŻYCIA:

Nałóż koncentrat na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Do stosowania na noc. Stosuj samodzielnie lub w połączeniu z innymi produktami SKINARTÉ RESURFACING. Koncentrat wzmacnia skuteczność poszczególnych produktów, przyspiesza i przedłuża ich działanie.

SKŁADNIKI AKTYWNE: 
SD SALIC PEPTIDE
Zaawansowany, oparty na dwuwarstwowym systemie kapsulacji, dekapeptyd biomimetyczny sprzężony z kwasem salicylowym, inspirowany czynnikiem wzrostu keratynocytów. Skutecznie ogranicza proliferację bakterii odpowiedzialnych za tworzenie się zmian trądzikowych*. Odblokowuje, oczyszcza i zwęża ujścia gruczołów łojowych.
LH ACID
Kwas lipohydroksylowy będący pochodną kwasu salicylowego o wysokim powinowactwie do naskórka, skutecznym i jednocześnie bezpiecznym działaniu. Hamuje komedogenezę, zwęża ujścia gruczołów łojowych, wspomaga usuwanie sebum, a ponadto wykazuje działanie mikrozłuszczające, które wspomaga wygładzenie skóry. Posiada właściwości przeciwbakteryjne dzięki czemu znacząco wpływa na redukcję niedoskonałości skóry.
NIACINAMIDE
Pochodna witaminy B3, mająca wszechstronne działanie na skórę. Skutecznie reguluje pracę gruczołów łojowych, zmniejsza wydzielanie sebum oraz widocznie ogranicza ilość powstających zmian o podłożu trądzikowym i przebarwień potrądzikowych. Redukuje namnażanie bakterii odpowiedzialnych za powstawanie niedoskonałości i nie uodparnia ich na swoje działanie.
AHA & PHA ACIDS
Synergiczne połączenie kwasu migdałowego i bionicznego kwasu laktobionowego, które zapewniają łagodne, bezpieczne działanie keratolityczne. Regulują proces złuszczania, oczyszczają i odblokowują ujścia gruczołów łojowych, rozjaśniają i wyrównują koloryt cery. Pobudzają odnowę skóry, redukują niedoskonałości, a jednocześnie nawilżają i spowalniają procesy starzenia.
Polecamy w sklepie i hurtowni kosmetycznej Abant.pl