Urządzenie do masażu endodermicznego Slim 3-ERU
Waga produktu: 60 kg
Realizacja zamówienia: 10 dni
Producent: Abant-Sprzęt

Urządzenie do masażu endodermicznego Slim 3-ERU

.

Trzy zabiegi  w jednym urządzeniu: Slim 3 jest to jedyny system, który łączy efektywność częstotliwości radiowych, ultradźwięków i masażu endodermicznego.

 

RADIO FREQUENCY


Działanie rewitalizujące: fale Radio Frequency oddziałują na  górne warstwy skóry i skutecznie zmniejszają  cellulit ,  zwiotczenie skóry oraz rozstępy i zmarszczki. Diatermiczne ciepło wytwarzane poprzez fale radiowe powoduje wzrost produkcji tlenu dostarczanego do tkanek, przyspiesza metabolizm komórkowy i zwiększa  produkcję kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego. Rezultatem jest naturalny i stopniowy efekt liftingu.

 

ULTRADŹWIĘKI


Głęboka akcja: ultradźwięki oddziałują na głębsze partie skóry. Fala ultradźwiękowa rozbija tkankę tłuszczową (przez co zmniejsza się jej objętość) oraz  zwalcza cellulit zlokalizowany w głębszych partiach naszej skóry. Innowacyjne końcówki z czterema wklęsłymi głowicami pozwalają kosmetyczce na wykorzystanie pełnej mocy i możliwości urządzenia bez poczucia dyskomfortu dla klienta. Nowe końcówki pozwalają osiągnąć  rezultaty na większym obszarze i precyzyjnie kierują energię na żądaną głębokość.

 

MASAŻ ENDODERMICZNY


Działanie drenujące: masaże endodermiczne wspomagają zwalczanie  cellulitu, zwiotczenia skóry oraz pomagają pozbyć się nadmiaru wody w organizmie. Dzięki zastosowaniu specjalnych  aplikatorów, możemy jednocześnie przeprowadzić drenaż oraz rytmiczny masaż. Masaż endodermiczny, należy stosować  po zabiegach ultradźwiękowych gdyż znacznie  wspomaga usuwanie rozbitych wcześniej komórek tłuszczowych poprzez  naczynia krwionośne jak i częściowo poprzez układ limfatyczny.

 

WYSOCE ZAAWANSOWANE TECHNOLOGICZNIE URZĄDZENIE


Slim 3 łączy w sobie trzy wydajne technologie w jednym modelu, aby udoskonalić i stonować sylwetkę. Podobnie jak inne modele IMODELSLIM3  jest wyposażony w dotykowy , 10 calowy wyświetlacz.  Urzekająca grafika wyświetlacza, pełna ilustracji prowadzi kosmetyczkę krok po kroku przez cały zabieg. Intuicyjne oprogramowanie, na podstawie wprowadzonych przez kosmetyczkę danych (takich jak grubość tkanki tłuszczowej czy określenie partii ciała poddawanej zabiegom )  automatycznie dopiera przebieg , moc i rodzaj  wykonywanego  zabiegu.

Dołączone karty pamięci przechowują  dane o klientach i przeprowadzanych zabiegach co czyni z nich istne „karty lojalnościowe” które obrazują  wszystkie efekty zabiegów. W IM1050 można również zaprogramować indywidualne ceny zabiegów i dopasować je „kieszeni każdego  klienta”

 

RĘKOJEŚĆ R.F. PLUS – NOWOŚĆ


Slim 3 posiada innowacyjne końcówki do ręcznego masażu ciała. Pierwsza z nich  R.F. plus to ergonomiczna rękojeść, zaprojektowana w celu ułatwienia pracy kosmetyczce pozwalająca na wykonanie intensywnego masażu. Końcówka wyposażona jest w cztery elektrody dedykowane do do zabiegów Radio Frequency oraz ultradźwiękowych. Głowica posiada pojemnik z którego automatycznie aplikowane są kosmetyki wzmacniające i  wspomagające zabieg. Specjalnie zaprojektowany kształt głowicy zapewnia  równomierne rozprowadzenie kosmetyku na  całej powierzchni skóry. Rękojeść jest w pełni rozbieralna co  znacznie ułatwia prawidłowe czyszczenie oraz   konserwację.

 

MASAŻ ENDODERMICZNY - DZIAŁANIE DRENAŻU


Slim 3 posiada specjalną końcówkę  do masażu endodermicznego. Została tak zaprojektowana aby być swoistym przedłużeniem ramienia kosmetyczki przez co umożliwia bardziej intensywny i mniej odczuwalny dla klienta masaż. Rękojeść posiada trzy wymienne , wielofunkcyjne głowice robocze umożliwiające skuteczną pracę na wszystkich częściach ciała:

  • Głowica  z szerszą rolką: stosowana przy masażu większych partii ciała.
  • Głowica z wąską rolką: dedykowana do małych części ciała
  • Głowica  z kulami: do kształtowania sylwetki i remodelingu.

 

Zastosowane wewnątrz rękojeści filtry czyszczące, zapewniają maksymalną higienę i trwałość urządzenia. Rękojeść  jest w pełni rozbieralna co  znacznie ułatwia prawidłowe czyszczenie oraz   konserwację.

Polecamy w sklepie i hurtowni kosmetycznej Abant.pl