XILIA-800/RF 8W1 ze stolikiem 2 półki i szuflada
Waga produktu: 40 kg
Realizacja zamówienia: 10 dni
Producent: Abant-Sprzęt
Oblicz ratę

XILIA-800/RF 8W1 ze stolikiem 2 półki i szuflada

.

Łatwe w obsłudze urządzenie profesjonalnej, cenionej w Europie włoskiej firmy Over Line. Aparat posiada 8 funkcji oraz unikalny design doskonale pasujący do każdego gabinetu kosmetycznego, Spa & Wellness.

 

Urządzenie posiada dotykowy panel ukazujący po kolei wszystkie czynnościami, jakie należy wykonać. Aparat daje wiele możliwości urozmaicenia zabiegu dzięki zastosowaniu, aż 8 funkcji: mikrodermabrazji, Radio frequency, galwanu, jonoforezy, elektrostymulacji twarzy, Bio- liftingu, mikrostymulacji, masażu powietrzem i kontroli wilgotności. Ta ostatnia opcja jest przydatna przed rozpoczęciem każdego zabiegu - pozwala określić rodzaj skóry oraz dobrać odpowiedni zabieg. Aparat w zestawie posiada wymienne głowice do mikrodermabrazji oznaczone odpowiednim kolorem w zależności od rodzaju skóry. Głowice są jednorazowe, co zapewnia 100% higienę przeprowadzanych zabiegów. Praca z takim ułatwieniem jest przyjemna, bezpieczna, nie ma możliwości zrobienia wybroczyny, dzięki regulacji zasysania w dyszy. Mikrodermabrazja w tym zastosowaniu łączy masaż z funkcją mechanicznego złuszczania naskórka, bezinwazyjnego. Dodatkowo posiada żel do fal radiowych zawierający substancje z wodorostów, morski kolagen i elastynę.  Rączka do R.F w połączeniu z aparatem jest całkowicie bezpieczna, posiada funkcję schładzania, atutem jest to, iż posiada oba bieguny w jednym, aby zamknąć obwód. Takie zastosowanie pozwala koncentrować się energii w jednym obszarze, przez co nie musi przechodzić przez całe ciało. Jest to bardziej bezpieczne, gdyż fala nie przechodzi przez całe ciało.

Mikrodermabrazja – do przeprowadzania zabiegu mechanicznego złuszczania zrogowaciałego naskórka. Zabieg jest przyjemny i bezbolesny. Dzięki głowicą diamentowym o różnej gradacji możemy w krótki sposób uzyskać doskonały efekt gładkiej i promiennej skóry. Urządzenie likwiduje drobne zmarszczki, blizny, rozstępy oraz przebarwienia. Posiada wymienną gumową główkę do masażu.

 

Radio Frequency - do przeprowadzania zabiegów z wykorzystaniem fal radiowych. Zabieg jest bezbolesny, bezinwazyjny polega na stymulowaniu skóry prądami o częstotliwości fal radiowych. Podczas zabiegu wydzielane jest ciepło endogenne (wewnętrzne), następuje ogrzanie tkanek, przez co zostaje pobudzona produkcja i regeneracja kolagenu - skóra staje się bardziej elastyczna. Dzięki zabiegowi następuje redukcja zmarszczek i blizn. Warstwy skóry mogą być ogrzane od 45 do 60 stopni.

 

Galvan- do wykonywania zabiegów z wykorzystaniem prądu stałego.

 

Galwanizacja - zabieg elektroleczniczy, w którym wykorzystujemy prąd stały. Wykonujemy go za pomocą galwanu, urządzenia, które również wykorzystujemy do zabiegu jonoforezy.

 

Jonoforeza- do wykonywania zabiegów z wykorzystaniem prądu stałego, podczas którego wprowadzane są preparaty określone ładunkiem dodatnim lub ujemnym oraz cząsteczki aktywne (substancje odżywcze) w głąb skóry.

 

Elektrostymulacja - do przeprowadzenia zabiegu wzmocnienia i napięcia mięśni twarzy. Elektrostymulacja wykorzystuje prąd małej częstotliwości, który pobudza mięśnie do wysiłku. Za pomocą impulsów elektrycznych stymuluje tkanki powierzchniowe i przenika w głąb skóry. Urządzenie powoduje pobudzenie przemiany materii, krążenie krwi oraz limfy, uelastycznia, ujędrnia i stymuluje mięśnie.

 

Bio-lifting mikro stymulacji- do przeprowadzenia zabiegu stymulacji skórnej w celu odżywienia i dotlenienia tkanek oraz stymulacji fibroblastów i zwiększenia ilości kolagenu. Powoduje zwiększenie krążenia krwi. Zabieg przebiega w 4 etapach, z których każdy używa innego prądu. Zabieg trwa 40-45 minut. Program 1 powoduje zwiększenie krążenia krwi, 2 odżywia i detoksykuje poprzez drenaż, 3 to lifting, redukcja zmarszczek, ujędrnianie.

 

Masaż powietrzem- do przeprowadzania zabiegu przekrwienia, zwiększenia przepływu krwi - odżywienie tkanek. Dzięki połączeniu układu ssącego i koloroterapii powoduje przyśpieszenie metabolizmu, unaczynienie tkanek, drenaż i oczyszczenie. Zabieg jest bezbolesny.

 

Kontrola wilgotności- do określania rodzaju skóry. Pozwala w łatwy sposób dobrać rodzaj zabiegu do skóry.

Zabieg mikrodermabrazji: oczyszczamy twarz klienta, włączamy aparaturę, nakładamy sterylną nakładkę (głowicę), ustawiamy siłę ciśnienia do efektu uzyskanego zabiegu, następnie przystawiamy dyszę do klienta i zaczynamy zabieg przesuwając głowicą po skórze bez zasysania. Po chwili dopiero dołączamy zasysanie. Czas trwania zabiegu około 15-20 minut, zabieg wykonujemy, co 7-10 dni w serii do 6 zabiegów. Może wystąpić delikatne pieczenie na skórze. Zabieg przyjemny, możemy wykonać na twarzy lub na ciele.

 

Radio Frequency: na oczyszczoną skórę aplikujemy żel sprzęgający ISOL R.F posiadający substancje czynne, które w połączeniu z R.F wytwarzają efekt liftingu i wygładzają zmarszczki. Następnie ustawiamy parametry odpowiednie do zabiegu i odczuć klienta, przez cały czas zabiegu utrzymujemy kontakt z klientem, aby nie doprowadzić do przegrzania. Przykładamy głowicę do skóry i delikatnymi, okrężnymi, powolnymi ruchami przejeżdżamy po skórze. Nie zatrzymujemy się w miejscu ani nie odrywamy rączki, gdyż wtedy temperatura staje się wyższa. Głowica po chwili zaczyna się rozgrzewać. Klient może czuć delikatne pieczenie, może pojawić się zaczerwienienie i niewielki obrzęk, który po kilku dniach ustępuje. Zabieg wykonujemy 15 minut po jednej stronie twarzy po czym po drugiej. Po zabiegu resztki żelu usuwamy.

 

Jonoforeza i Galwanizacja: przy zabiegu galwanizacji na oczyszczoną twarz nakładamy maskę zwilżoną roztworem soli fizjologicznej. Do ręki klienta dajemy elektrodę bierną owiniętą mokrym wacikiem. Elektrodę czynną przykładamy do twarzy i delikatnie przesuwamy po skórze. Intensywność dobieramy do odczuć klienta.  Zabieg trwa około 15-20 minut. Powinien być wykonany w serii. Kolejną alternatywa dla takiego zabiegu może być wykonanie jonoforezy. Na aparacie włączamy opcję jonoforezy, następnie na twarz nakładamy maskę lub substancje odżywcze (produkty powinny być elektrolityczne muszą dysocjować na jony dodatnie i ujemne podczas przepływu prądu) i wykonujemy zabieg jak przy galwanizacji. Klientka może czuć metaliczny posmak w ustach.

 

Kontrola wilgotności: klientce wręczamy elektrodę bierną owiniętą mokrą ściereczką, następnie włączamy urządzenie i przystawiamy głowicę do czoła, policzków, brody. Na ekranie ukaże nam się poziom nawilżenia. Dzięki takiej kontroli możemy określić rodzaj skóry klienta.

 

Elektrostymulacja: na oczyszczoną skórę nanosimy żel sprzęgający, ustawiamy czas, częstotliwość oraz moc, przykładamy rączkę do twarzy klienta do odpowiednich punktów według ogólnie przyjętego schematu.

 

Masaż powietrzem: na oczyszczoną skórę twarzy nanosimy oliwkę ISOL przykładamy rączkę, ustawiamy parametry i wykonujemy zabieg, podobnie jak drenaż limfatyczny.

 

Bio-lifting mikrostymulacji: do oczyszczonej skóry twarzy przykładamy 2 rączki z nasączonymi wacikami. Wcześniej ustawiwszy czas, moc oraz daną fazę, którą chcemy zastosować. Zabieg wykonujemy według podanego schematu.

Baza, rękojeść do masażu endodermicznego (powietrzem), jednorazowe nakładki do masażu endodermicznego, rękojeść do elektrostymulacji,  2 rękojeści do bio-liftingu, wtyczki do elektrostymulacji i liftingu, rękojeść do galwanizacji i jonoforezy z wymiennymi głowicami, wtyczka do galwanu, rękojeść do kontroli wilgotności, gumowa rurka z dyszą do mikrodermabrazji, wymienne jednorazowe nakładki do mikrodermabrazji, rękojeść do R.F, żel do R.F , instrukcja obsługi, gwarancja, kabel zasilający,  stolik oraz opcja dla półki do stolika.

Zasilanie: 230V 50/60Hz

Pobór mocy: 290VA

Wymiary: 600/495/1200mm

Polecamy w sklepie i hurtowni kosmetycznej Abant.pl