Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.4 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Producent: Farmona

Farmona Anti Age - Antyglikacyjny zestaw przeciwstarzeniowy

Zabieg antyglikacyjny ma za zadanie odwrócić skutki wynikające z procesu glikacji - zmniejszyć ilość akumulowanych A.G.E. i degradacji GAGów. Przywraca elastyczność włóknom białkowym, poprawia właściwości biomechaniczne i widocznie odmładza skórę.

PRZEZNACZENIE:

każdy rodzaj cery ze zmianami związanymi z procesami starzenia się skóry – utratą jędrności i elastyczności, zmarszczkami, zażółceniami. Przy braku widocznych oznak starzenia się skóry, zapobiegawczo dla zachowania na dłużej zdrowego i młodego wyglądu

EFEKTY:

AKTYWATOR PRZENIKANIA

intensywne i głębokie nawilżenie skóry, zmiękczenie naskórka, zwiększenie przepuszczalności bariery naskórkowej, wzmocnienie przenikania i działania kolejno aplikowanych preparatów oraz zwiększenie ich aktywności.

BIOAKTYWNY KONCENTRAT ANTYGLIKACYJNY

opóźnienie efektów starzenia się skóry spowodowanych procesami glikacji, pobudzenie procesów odbudowy i tworzenia się włókien podporowych, zwiększenie jędrności i elastyczności, zlikwidowanie zażółcenia skóra.

FIBROWYGŁADZAJĄCA MASKA PRZECIWSTARZENIOWA BAZA MASKI + AKTYWATOR

poprawienie właściwości biomechanicznych skóry - zwiększenie sprężystości i elastyczności, spłycenie drobnych linii i zmarszczek,  intensywne nawilżenie.

Sposób użycia

  1. Aktywator przenikania nanieść na skórę objętą zabiegiem, delikatnie wmasować i pozostawić do wchłonięcia na ok. 5 minut.
  2. Nałożyć na skórę równomierną warstwę koncentratu, pozostawić do wchłonięcia. Dla wzmocnienia działanie, preparat można wprowadzić za pomocą mezoterapii bezigłowej lub sonoforezy.
  3. Połączyć w miseczce bazę maski z aktywatorem. Bąbelkowanie maski jest naturalną reakcją podczas łączenia dwóch faz.
  4. Powstałą piankę nałożyć równomierną warstwą na skórę, omijając okolice oczu i pozostawić na 20 minut. Podczas działania maski może być odczuwalne uczucie mrowienia i chłodzenia.
  5. Usunąć maskę szpatułką, a ewentualne pozostałości zmyć wilgotnym kompresem.


Składniki

  • AKTYWATOR PRZENIKANIA: glikozaminoglikany, kwas hialuronowy
  • BIOAKTYWNY KONCENTRAT ANTYGLIKACYJNY: witamina PP, Idealift™, ekstrakt z acai
  • FIBROWYGŁADZAJĄCA MASKA PRZECIWSTARZENIOWA BAZA MASKI + AKTYWATOR: witamina PP, aktywator kolagenu i elastyny, fitoretinol.
Polecamy w sklepie i hurtowni kosmetycznej Abant.pl
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...