Waga produktu: 0.3 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Producent: GUAM
Oblicz ratę

GUAM CREMA SMAGLIATURE SENO-CORPO - KREM PRZECIW ROZSTĘPOM Z KWASAMI AHA DO CIAŁA I BIUSTU - 150ml

Chłodzący krem o intensywnym i skutecznym działaniu ujędrniającym oraz zwiększającym gęstość skóry. Zawiera algi GUAM  (brunatne algi Alaria Esculenta), znane ze swoich właściwości ujędrniających i wygładzających oraz cenne minerały z morskiej wody źródlanej z Noirmoutier. Preparat, który zakupisz w hurtowni ABANT, bogaty jest również w mukopolisacharydy, które ze względu na mikroskopijne rozmiary cząstek zdolne są przenikać do głębszych warstw skóry, zapewniając nawilżenie i zwiększony pobór aktywnych substancji w tkance łącznej.

Sposób użycia:
Stosowany regularnie wzmacnia włókna skóry, przyczyniając się do jej ujędrnienia. Nałóż większą ilość kremu na całe ciało. Masuj aż do pełnego wchłonięcia. Nie używaj produktu na uszkodzoną skórę.


Preparaty z algami GUAM to niezwykle skuteczne kosmetyki antycellulitowe i wyszczuplające, które doskonale odżywiają i nawilżają ciało.
Zabiegi GUAM, dostępne w hurtowni ABANT, to jedne z najefektywniejszych na świecie naturalnych metod modelowania sylwetki i redukcji cellulitu.

Polecamy w sklepie i hurtowni kosmetycznej Abant.pl