Waga produktu: 0.3 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Producent: GUAM
Oblicz ratę

GUAM VOLUMEL SENO CREMA VOLUMIZZANTE - "PUSH UP" KREM DO BIUSTU Z KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI - 150ml

HIT!

Już od pierwszej aplikacji poczujesz różnicę! Efekt "push up" gwarantowany. Dzięki zawartości Gezhimu (mieszanka specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych) produkt stopniowo stymuluje gromadzenie się i pęcznienie komórek tłuszczowych w tkance podskórnej piersi, powodując ich zaokrąglenie, uwydatnienie i uniesienie. Obecność komórek macierzystych z Eryngium Maritimum wpływa na zwiększenie objętości biustu oraz widocznie poprawia jędrność skóry, odżywia ją i nawilża. Produkt szczególnie polecany dla kobiet: z małym biustem, po ciąży i karmieniu piersią, po szybkiej i znacznej utracie wagi. Preparat, który zakupisz w hurtowni ABANT, zawiera wyłącznie bezpieczne składniki aktywne oraz nie wpływa na funkcjonowanie gospodarki hormonalnej.

Metoda stosowania:
Stosuje się dwa razy dziennie nakładając cienką warstwę kremu, masuj ruchem kolistym od podstawy piersi w kierunku szyi, aż do całkowitego wchłonięcia się produktu.

Preparaty z algami GUAM to niezwykle skuteczne kosmetyki antycellulitowe i wyszczuplające, które doskonale odżywiają i nawilżają ciało.
Zabiegi GUAM, dostępne w hurtowni ABANT, to jedne z najefektywniejszych na świecie naturalnych metod modelowania sylwetki i redukcji cellulitu.

Polecamy w sklepie i hurtowni kosmetycznej Abant.pl
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...