Wczytuję dane...

Guam Wyszczuplające spodenki PŁASKI BRZUCH rozmiar L-XL

Spodenki wykonane są z delikatnej przędzy EMANA® zawierającej bioaktywne kryształy mineralne, które absorbują ciepło ludzkiego ciała w celu oddania go w postaci FIR.


Dzięki technologii mikrokapsułek Alga Marine Guam®, kofeinie oraz działaniu dalekiej podczerwieni FIR, mikrokrążenie w skórze ulega zwiększeniu, tkanka tłuszczowa zaczyna się kurczyć, nadmiar wody wyparowuje, a cellulit znika.
FIR są falami elektromagnetycznymi, często stosowanymi w medycynie. Wpływają korzystnie na odnowę biologiczną naszego organizmu. Bioaktywne kryształy mineralne znajdujące się w materiale EMANA® stymulują krążenie krwi.
Podczas noszenia legginsów, mikrokapsułki zawarte w tkaninie, uwalniają składniki aktywne z alg Guam i działają tak długo, aż cały składnik aktywny się wyczerpie. Czas powolnego uwalniania jest długi i trwa kilka tygodni. Dzięki minerałom zawartym w tkaninie, legginsy są tak samo aktywne przed i po praniu.


Sposób stosowania: Może zajść potrzeba uprzedniego rozciągnięcia materiału w dłoniach. Po pierwszym stosowaniu legginsy dostosowują się do kształtu ciała. Najlepszy efekt osiągnie się po noszeniu legginsów przez 30 kolejnych dni, 6 godzin dziennie. Spodenki  Guam można prać w temperaturze 30 stopni.


NIE NALEŻY NOSIĆ ODCHUDZAJĄCYCH LEGGINSÓW GUAM W CZASIE CIĄŻY.


Produkt może być stosowany po ciąży. Tkanina Eman® została przebadana dermatologicznie.


Rozmiar: L/XL

Polecamy w sklepie i hurtowni kosmetycznej Abant.pl
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...