Wczytuję dane...
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Producent: GUAM
Oblicz ratę

Guam FIR Plastry modelujące talię 8szt.

Intensywne, docelowe działanie, nieustannie przez 8 godzin!

Innowacyjna formuła wykorzystująca technologię opartą na mikrokryształach turmalinowych oraz dalekiej podczerwieni (FIR).

Działanie plastrów polega na stopniowym, powolnym uwalnianiu redukujących tkankę tłuszczową składników aktywnych. Zaaplikowanie plastrów bezpośrednio na talię i biodra intensyfikuje proces wyszczuplania wybranego obszaru oraz sprawia, że zabieg staje się wyjątkowo łatwy.

Plastry zawierają naturalne składniki aktywne, skuteczne pod względem zwalczania cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej: Algi Guam, Centella Asiatica, Aloes, Bluszcz, Kasztanowiec Zwyczajny, Kofeina oraz Turmalin w postaci aktywnych mikrokryształów.

Połączenie działania alg z aktywnym minerałem w postaci drobnych cząsteczek czarnego turmalinu, sprawia, że po nałożeniu plastrów następuje zwiększenie temperatury skóry. Wydzielane ciepło, pochłaniane jest przez cząsteczki turmalinu, a następnie emitowane w postaci dalekiej podczerwieni (FIR). W wyniku tego procesu następuje wzrost mikrokrążenia skórnego, co pozwala na lepsze wchłanianie i działanie składników aktywnych z plastrów modelujących.

Plastry wykonane są z miękkiego materiału co sprawia, że są wygodne w noszeniu i idealnie przylegają do skóry. Nie są widoczne pod ubraniem. Mogą być stosowane zarówno w ciągu dnia jak i w nocy.

EFEKTY STOSOWANIA:
FIR są falami elektromagnetycznymi, często stosowanymi w medycynie. Wpływają korzystnie na odnowę biologiczną naszego organizmu. Bioaktywne kryształy mineralne znajdujące się w materiale EMANA® stymulują krążenie krwi, a w szczególności zwiększają mikrokrążenie skórne.

Dzięki takiemu działaniu tkanka tłuszczowa zaczyna się kurczyć, nadmiar wody wyparowuje a cellulit znika.
Regularne stosowanie produktu widocznie redukuje cellulit oraz przywraca skórze jędrność, witalność i zdrowy, młodzieńczy wygląd.

NATURALNE SKŁADNIKI AKTYWNE:
Algi Guam, Centella Asiatica, Aloes, Bluszcz, Kasztanowiec Zwyczajny, Kofeina oraz Turmalin w postaci aktywnych mikrokryształów.

SPOSÓB UŻYCIA:
1. Nakładaj plastry na czystą, suchą skórę.
2. Zdejmij folię ochronną z produktu, otwór w plastrze umieść nad pępkiem. Nakładaj plaster utrzymując cały czas kontakt ze skórą. Plaster powinien szczelnie przylegać do skóry.
3. Noś plaster przez 8 godzin (wskazane jest, aby nie przekraczać sugerowanego czasu).
4. Usuń plaster delikatnym ruchem. Produkt nie plami skóry.
5. Zabieg powtórz 2 razy w tygodniu.

WSKAZÓWKI:
Ostrzeżenia: Plaster jest przeznaczona do jednorazowego użytku. Nakładać go należy tylko na brzuch i biodra, na nieuszkodzoną skórę. Należy umyć ręce po aplikacji. Lekkie zaczerwienienie, mrowienie lub uczucie ciepła są oznaką aktywności produktu. Unikaj stosowania podczas ciąży i karmienia piersią.

Przechowywanie produktu: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od ciepła i bezpośredniego światła słonecznego. Nie wystawiać na działanie temperatur wyższych niż 40 °C lub niższych niż 0 °C. Produkt testowany dermatologicznie.

Opakowanie zawiera 8 plastrów (kuracja na 4 tygodnie)


Polecamy w sklepie i hurtowni kosmetycznej Abant.pl
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...