Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.4 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Producent: Chantarelle
Oblicz ratę

FERULASHI PDT peeling z kwasem ferulowym i szikimowym - zestaw

Innowacyjny peeling do skóry twarzy i ciała z kwasem szikimowym, ferulowym i glukonolaktonem. Przeznaczony dla skóry reaktywnej, wrażliwej, suchej, z objawami AZS i alergii. Normalizuje zaburzony proces proliferacji naskórka i zwiększa nawodnienie skóry, wzmacnia funkcje bariery ochronnej. Działa przeciwstarzeniowo, odmładza i wygładza zmarszczki.

 

Zakres działania: 
•    regulacja proliferacji naskórka i procesów nawadniania 
•    nawodnienie i wzmocnienie funkcji bariery ochronnej 
•    antyoksydacja - neutralizacja wolnych rodników i redukcja uszkodzeń 
•    odmłodzenie - stymulacja syntezy kolagenu i elastyny 
•    depigmentacja - zapobieganie powstawaniu oraz redukcja przebarwień 
•    działanie przeciwzapalne i fotoprotekcyjne

 

Zestaw zawiera trzy preparaty:
• Ferulic & Shikimic Acid 2% pH 3.5 (30 ml) 
• Ferulic & Shikimic & PHA Acid 20% pH 3.0 (30 ml) 
• Soothing Neutral Serum (50 ml)

 


 

 

*1* Ferulic & Shikimic Acid 2% pH 3.5 (30 ml)

Formuła kwasu szikimowego i kwasu ferulowego 2% pH 3,5 przygotowująca do następnej fazy eksfoliacji. Delikatnie zmiękcza i usuwa martwe komórki naskórka, zwiększa nawodnienie, wzmacnia funkcje ochronne bariery skórnej. Ma właściwości antyrodnikowe, fotoprotekcyjne, przeciwzapalne i antybakteryjne.

Składniki aktywne: kwas szikimowy, kwas ferulowy.

Sposób użycia: Nałożyć na oczy Klienta ochronne płatki kosmetyczne zwilżone tonikiem FERULASHI. Nałożyć MANUALNIE równomierną warstwę preparatu na 1,5 - 2 minuty omijając okolice oczu - pozostawić do wchłonięcia; preparatu nie zmywamy. Następnie kontynuujemy zabieg eksfoliacji przy użyciu preparatu nr *2* FERULASHI 20%, nakładając po 2 minutach jego warstwę bezpośrednio na preparat nr *1*.

UWAGA: Obserwować reakcję skóry Klienta - w razie wystąpienia nadmiernej reakcji na preparat przerwać aplikację poprzez zmycie preparatu wodą i nałożenie na suchą skórę toniku FERULASHI a następnie, po wchłonięciu się toniku nałożyć *3*Soothing Neutral Serum z zestawu FERULASHI i w tym przypadku NIE KONTYNUOWAĆ PROCEDURY EKSFOLIACJI przy użyciu preparatów FERULASHI.

UWAGA: NIE STOSOWAĆ NA SKÓRĘ WOKÓŁ OCZU. W razie dostania się preparatu do oczu obficie przepłukać wodą.  

W dalszej pielęgnacji stosować wyłącznie preparaty linii FERULASHI.

 


 

*2* Ferulic & Shikimic & PHA Acid 20% pH 3.0 (30 ml)

Formuła kwasu szikimowego, kwasu ferulowego i glukonolaktonu 20% pH 3,0  - do właściwej fazy eksfoliacji. Delikatnie zmiękcza i usuwa martwe komórki naskórka. Zwiększa nawodnienie, redukuje przeznaskórkową utratę wody TEWL, wzmacnia funkcje ochronne bariery skórnej. Działa antyrodnikowo, odmładzająco, przyspiesza regenerację komórkową, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny. Ma właściwości fotoprotekcyjne, przeciwzapalne i antybakteryjne.

Składniki aktywne: kwas szikimowy, kwas ferulowy, glukonolakton (PHA)

Sposób użycia: nałożyć na skórę preparat z ampułki nr *2* omijając okolice oczu; Klient powinien mieć nadal osłonięte oczy płatkami zwilżonymi tonikiem FERULASHI; preparat aplikować światłem niebieskim 420nm z głowicy BLUE podłączonej do PHOTO-DYNAMIQ® program P12. lub manualnie masażem.

Czas aplikacji: maksymalnie do 5 minut. Po 5 minutach skórę przecieramy chustką kosmetyczną zwilżoną wodą. W czasie aplikacji może nastąpić uczucie gorąca - niwelujemy je poprzez zastosowanie aktywnego łagodzącego neutralizatora w trzecim etapie zabiegu FERULASHI. Po ok. dwóch dniach może wystąpić niewielkie obsypywanie się złuszczonego naskórka.

UWAGA: przy pracy z laserem PHOTO-DYNAMIQ® stosować okulary ochronne dla kosmetologa i Klienta, właściwe dla światła niebieskiego 380nm-450nm.

UWAGA: NIE STOSOWAĆ NA SKÓRĘ WOKÓŁ OCZU. W razie dostania się preparatu do oczu obficie przepłukać wodą.

W dalszej pielęgnacji stosować wyłącznie preparaty linii FERULASHI.

 


 

*3* Soothing Neutral Serum (50 ml)

Łagodzące serum neutralizujące z aktywnymi składnikami o właściwościach przeciwpodrażnieniowych i antybakteryjnych, nawilżających, redukujących zaczerwienienia, antyoksydacyjnych i immunostymulujących, łagodzących dyskomfort ściągnięcia i swędzenia skóry. Zawiera Asensyl - tetrapeptyd opioidowy zwiększający próg tolerancji skóry nadwrażliwej, redukujący odczucie bólu i dyskomfortu poprzez zmniejszenie stymulacji nerwowej i reaktywności skóry.

Składniki aktywne: Asensyl, IMMUNO-BSASM, Hydraxil, Lactin.

Sposób użycia: Preparat nałożyć na skórę (porcję 3,5 ml wystarcza na obszar skóry twarzy, szyi i dekoltu), wprowadzić 5 minutowym masażem, pozostawić na 5 minut do wchłonięcia; ewentualny nadmiar osuszyć suchą chustką kosmetyczną. Preparatu nie zmywać.

 

Przeciwwskazania i uwagi:
Preparaty wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie stosować na otwarte rany ani na powierzchnie z przerwaną ciągłością naskórka. Nie stosować w czasie leczenia dermatologicznego, stosowania kortykosteroidów oraz do 3 miesięcy po zakończeniu leczenia. Przerwać stosowanie w przypadku  wystąpienia nadmiernej reaktywności skóry oraz wystąpienia reakcji alergicznej na którykolwiek ze składników preparatu. Przechowywać w temperaturze poniżej 25 st. C, w ciemnym miejscu nie narażonym na ekspozycję słoneczną. Po użyciu dokładnie zamknąć opakowanie.Polecamy w sklepie i hurtowni kosmetycznej Abant.pl