Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.4 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Producent: Chantarelle
Oblicz ratę

FERULASHI Lipid Repair KIT - zestaw regenerujący barierę lipidową - zestaw

Lipidowy zestaw odmładzający, regenerujący barierę lipidową, łagodzący. Przeznaczony dla skóry reaktywnej, wrażliwej, suchej, z objawami AZS i alergii. Nowoczesne preparaty z zestawu FERULASHI Lipid Repair uzupełniają i stymulują odbudowę płaszcza lipidowego skóry, poprawiają szczelność cementu międzykomórkowego i silne nawodniają skórę. Prowadzą do wzmocnienia funkcji ochronnych bariery skórnej, redukcji objawów podrażnień i zaczerwienień. Efekt - wygładzenie i miękkość skóry, zwiększona elastyczność, odmłodzenie, ukojenie i złagodzenie objawów suchej skóry, zmniejszony dyskomfort uczucia ściągnięcia i swędzenia, zwiększona tolerancja na działanie agresywnych czynników.

 

Zakres działania:
•    suplementacja lipidowa i rekonstrukcja bariery  
•    silne wielowymiarowe nawodnienie
•    komfort ulgi, ukojenia i uspokojenia
•    system de-ageing odmłodzenia i wygładzenia

 

Preparaty w zestawie:
• SONOPHORESIS NMF Hydrating Serum (30 ml)
• Redness Relief Elixir (50 ml)
• Lipid Barrier Serum (30 ml)

 


 

*1* SONOPHORESIS NMF Hydrating Serum (30 ml)

Serum nawadniające odtwarzające NMF chroniące przed utratą nawilżenia, zwiększające jego rezerwy i stymulujące syntezę ceramidów. Redukuje szorstkość i łuszczenie się skóry. Działa wygładzająco, łagodząco i przeciwbakteryjnie.

Składniki aktywne: Lactin, Hydraxil, Biosensit

Sposób użycia: Preparat do stosowania dla skóry twarzy i lokalnie ciała. Można stosować w pielęgnacji skóry pod oczami. Aplikacja na skórę twarzy sonoforezą lub manualnie masażem.  
Uwaga: na skórę ciała z objawami skóry atopowej oraz na skórę pod oczami preparat nałożyć wyłącznie manualnie.

 


 

*2* Redness Relief Elixir (50 ml)

Eliksir łagodzący zaczerwienienia o właściwościach antybakteryjnych, uspokajających, antyoksydacyjnych i immunostymulujących.

Składniki aktywne: IMMUNO-BSASM, Hydro-Factor, Biosensit

Sposób użycia: Preparat nałożyć na skórę twarzy i lokalnie ciała. Delikatnie wmasować; ewentualny nadmiar preparatu usunąć suchą chustą kosmetyczną. Aplikacja manualnie masażem.

 


 


*3* Lipid Barrier Serum (30 ml)

Barierowe serum lipidowe z nowoczesnymi kompleksami lipidów, wygładzające, inteligentnie nawadniające i regenerujące płaszcz lipidowy, odbudowujące funkcje bariery ochronnej. Przywraca równowagę hydrolipidową, inteligentnie nawilża dostosowując się do temperatury i wilgotności otoczenia. Działa antyrodnikowo, stymuluje syntezę kolagenu.

Składniki aktywne: Hydraquench IQ, Ceramigen, Sensoren.

Sposób użycia: Preparat nałożyć na skórę twarzy i lokalnie ciała, delikatnie wmasować; aplikacja wyłącznie manualnie masażem. Preparat można stosować na skórę pod oczami. Ewentualny nadmiar usunąć sucha chustą kosmetyczną.  
Dozowanie: Wstrząsnąć ampułką skierowaną w dół, zawartość ampułki wycisnąć na dłonie i nanieść na skórę.
Polecamy w sklepie i hurtowni kosmetycznej Abant.pl