Wczytuję dane...
Waga produktu: 2.5 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 5902169024260
Producent: Bielenda
Oblicz ratę

Bielenda- Power of Nature PAKIET zabiegowy

Pierwszy zabieg z użyciem PEELINGU MAGNETYCZNO-ENZYMATYCZNEGO.

SKŁAD PAKIETU :

  • Magnetyczno - enzymatyczny peeling do twarzy 150g
  • Kremowa regenerująco - odżywcza maska do twarzy 150g
  • Odbudowujące serum naprawcze do twarzy z ekstraktem ze śluzu ślimaka 30ml 
  • Regenerujący krem do twarzy ze śluzem ślimaka SPF 15 50 ml
  • Opaska frotte kolor brązowy
  • 5 x Regenerujący krem do twarzy ze śluzem ślimaka SPF 15 1,5 ml
  • Magnes

Opis Zabiegu :

1.Wykonujemy bardzo dokładny demakijaż okolicy zabiegowej z wykorzystaniem produktów marki Bielenda Professional, dobranymi do rodzaju skóry klienta.

Uwaga! Należy zabezpieczyć oczy przed złuszczającymi opiłkami magnetytowymi.

Rekomendujemy wykonanie kompresu na zmęczone oczy poprzez nasączenie płatków bawełnianych Satynową wodą różaną.

2 Nakładamy porcję Magnetyczno-enzymatycznego peelingu do twarzy i wmasowujemy go w skórę. Masaż powinien trwać od 2 do 5 minut.

Peeling pozostawiamy na skórze do 10 minut.

3 Opiłki magnetytowe usuwamy ze skóry za pomocą dołączonego do zestawu magnesu.

Uwaga! Magnes należy owinąć jednorazową chusteczką. Resztę preparatu zmywamy przy użyciu kompresu lub gąbki. Zdejmujemy z oczu kompresy zabezpieczające.

4 Za pomocą dłoni lub przy użyciu pędzla, na okolicę zabiegową aplikujemy Kremową regenerująco-odżywczą maskę do twarzy. W celu intensyfikacji jej działania można zastosować okluzję.

5 Na osuszoną skórę aplikujemy Odbudowujące serum naprawcze z ekstraktem ze śluzu ślimaka. Delikatnie wmasowujemy. Aby wzmocnić działanie serum, można je wprowadzić za pomocą aparatury, rekomendujemy ultradźwięki lub mezoterapię bezigłową 2 w 1 Fotonowym masażerem ultradźwiękowym. Nie zmywamy. Jeśli zdecydowaliśmy się na użycie aparatury, usuwamy jedynie nadmiar kontakt-żelu do zabiegu z ultradźwiękami.

6 Detoksykującą maskę algowo-żelową z węglem aktywnym rozrabiamy w proporcji 2 miarki maski do 3 miarek zimnej, niegazowanej wody mineralnej. Mieszamy do gładkiej konsystencji i aplikujemy na okolicę zabiegową. Maskę utrzymujemy na skórze do momentu aż stężeje. W zależności od temperatury skóry klienta i temperatury w gabinecie ten czas wynosi około 15-20 minut. Po upływie czasu tężenia maskę algowo-żelową zdejmujemy w całości.

7 Na zakończenie zabiegu aplikujemy Regenerujący krem do twarzy z ekstraktem ze śluzu ślimaka SPF 15, delikatnie go wmasowując. Krem idealnie sprawdza się także w pielęgnacji wrażliwej

Polecamy w sklepie i hurtowni kosmetycznej Abant.pl
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...